Juubeliturniiril selguvad pühapäeval võitjad

Spadematron Cupil on selja taga kaks päeva tasavägiseid heitlusi, mille põhjal selgusid kahes vanusegrupis pühapäevaste kohamängude paarid.

Noorimate, 2007. aastal sündinud poiste klassis lähevad esikoha nimel vastamisi väljakuperemeeste Rakvere SK/Tarvas ja Peterburi Vasilieostrovskaja spordikooli kasvandikud.

Finaal algab koju kiirustavate külaliste palvel tavatult vara: pühapäeval kell 8. Pronksikohtumine algusega kell 12.45 kujuneb aga eestlaste siseasjaks kui kohtuvad Tiit Soku KK/SK Nord ja BC Tartu/Raidor White.

Tulemused (poisid s 2007), 15. september

Tiit Soku KK/SK Nord – KK Pärnu 54:38
KK Viimsi/Estover – Rugaij 22:35
Reinar Halliku KK – Keila KK 50:64 la.
Sankt-Peterburg Vasilieostrovskaja – Paide KK7 31:13
Rakvere SK/Tarvas – Žak Žory 35:36
BC Tartu/Raidor Black – Ura Basket White 32:29
Ura Baske Red – Väike-Maarja RSK 46:26
BC Tartu/Raidor White – Lepy 36:27
Žak Žory (A4) – Väike-Maarja RSK (D4) 54:22
KK Viimsi/Estover (B4) – Paide KK7 (C4) 23:32
Ura Baske Red (D3) – Ura Baske White (A3) 36:49
Rugaij (B3) – Keila KK (C3) 19:48
BC Tartu/Raidor Black (A2) – KK Pärnu (D2) 58:50
Lepy (B2) – Reinar Halliku KK (C2) 32:30
Tiit Soku KK/SK Nord (D1) – Rakvere SK/Tarvas (A1) 49:59
Sankt-Peterburg Vasilieostrovskaja (C1) – BC Tartu/Raidor White (B1) 49:40

Ajakava, 16. september

Kell 8 (finaal) Rakvere SK/Tarvas – Sankt-Peterburg Vasilieostrovskaja
Kell 9 (15.-16. koht) Väike-Maarja RSK – Viimsi KK/Estover
Kell 9 (13.-14. koht) Žak Žory – Paide KK7
Kell 10.15 (11.-12. koht) Ura Baske Red – Rugaij
Kell 10.15 (9.-10. koht) Ura Baske White – Keila KK
Kell 11.30 (7.-8. koht) KK Pärnu – Reinar Halliku KK
Kell 11.30 (5.-6. koht) BC Tartu/Raidor Black – Lepy
Kell 12.45 (3.-4. koht) Tiit Soku KK/SK Nord – BC Tartu/Raidor White

2005. aastal sündinud poiste finaalis on samuti üheks osapooleks võõrustajate Rakvere SK/Tarvas, kes otsustab esikoha saatuse Eesti klubide siseasjana TTÜ KK/Rae SK I võistkonnaga. Enne omavahelist vastasseisu on mõlemad võitnud kõik neli mängu.

Pronksi nimel lähevad kokku põhjanaabrite Helsingi NMKY ja Kesk-Eesti esindus Paide KK7.

Tulemused (poisid s 2005), 15. september

Paide KK7 – TTÜ KK/Rae SK I 37:44
TTÜ KK/Rae SK II – Helsingi NMKY 31:69
KK HITO/BC Karjamaa – Aluksne 45:53
Reinar Halliku KK/Jõhvi SK – Rakvere Spordikool/Tarvas II 37:38
KK HITO/BC Karjamaa (Sinine 3) – Reinar Halliku KK/Jõhvi SK (Kollane 4) 47:33
Aluksne (Sinine 4) – TTÜ KK/Rae SK II (Kollane 3) 44:51
TTÜ KK/Rae SK I (Sinine 1) – Helsingi NMKY (Kollane 2) 68:51
Paide KK7 (Sinine 2) – Rakvere SK/Tarvas (Kollane 1) 26:59

Ajakava, 16. september

Kell 9 (7.-8. koht) Reinar Halliku KK/Jõhvi SK – Aluksne
Kell 10.15 (5.-6. koht) KK HITO/BC Karjamaa – TTÜ KK/Rae SK II
Kell 11.30 (3.-4. koht) Helsingi NMKY – Paide KK7
Kell 12.45 (1.-2. koht) TTÜ KK/Rae SK I – Rakvere SK/Tarvas

Vanemate poiste turniiril, kus teevad kaasa 2000. aastal sündinud, võib esikoha mõtteid tasahilju heietada samuti väljakuperemeeste Rakvere SK/Tarvas I tiim. Selleks, et nende soov täituks, tuleb otsustaval päeval kindlasti oma paremus maksma panna tugeva Rapla KK vastu.

Oma sõna tahavad kindlasti lõppjärjestuse selgitamises kaasa rääkida veel KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK ja lätlaste Sigulda. Igal juhul tõotavad pühapäevased mängud põnevust.

Tulemused (poisid s 2000), 15. september

Kadrina Karud – Sigulda 50:67
KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK – Rapla KK 67:64
Rakvere SK/Tarvas II – Rakvere SK/Tarvas I 64:57 
Kadrina Karud – Rapla KK 38:63
Sigulda – Rakvere SK/Tarvas II 63:62
Rakvere SK/Tarvas – KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK 48:37

Ajakava, 16. september

Kell 10 Sigulda – Viimsi KK/Kesklinna KK/TSK
Kell 11.30 Rakvere SK/Tarvas II – Kadrina Karud
Kell 13 Rakvere SK/Tarvas I – Rapla KK

<- Tagasi eelmisele lehele