RSK Tarvas juhatas hooaja sisse võiduga

Eesti esiliiga meistrivõistluste avakohtumine lõppes reedel RSK Tarvas meeskonnale 81:68 (poolaeg 38:30) paremusega külla tulnud Tartu Ülikool/Kuremaa SK üle.

Rakvere spordikooli taustaga mängijatest andis suurima panuse edusse peatreener Juris Umbraško poolt algkoosseisus platsile usaldatud ja kokku ligi 27 minutit rassinud Cristo Kens. Mitmekülgse tegutsemise tulemusena kanti tema arvele 9 punkti, 5 lauapalli ja 4 korvisöötu.

Tõnis Peil kogus 5, Erik Kaasik 4 ja Martin Laandu 2 (2 lauapalli) punkti. Arvan-Johannes Lippasaar panustas võitu 2 lauapalli ning samuti teenis väärtuslikud minutid Janari Alavere.

Meeskonna resultatiivsematena viskasid Janis Vahter 18 (8 lauapalli) ja Ander Talu 16 punkti.

Järgmises kohtumises läheb RSK Tarvas reedel, 19. oktoobril võõrsil kokku KK Viimsi/Noto meeskonnaga.