Spordikool madistas nädala alustuseks päästjatega

Selle nädala kahel esimesel päeval müttavad Rakvere spordikooli korvpallurid Lääne-Virumaa Kossuliigas. Esmaspäeval tuli kossuliiga meistrivõistluste raames tunnistada võõrsil Väike-Maarja Päästekooli 93:79 paremust.

Treener Vaido Rego hoolealused alustasid mängu hästi ja juhtisid esimese veerandaja järel 27:22. Teisel perioodil visati aga 16 punkti väljakuperemeeste 29 vastu ning nii mindi poolajapausile kaheksapunktilises kaotusseisus 43:51.

Teisel poolajal väike vahe püsis ja otsustav, neljas veerandaeg juhatati sisse seisul 58:67. Viimasel veerandajal lubati päästekooli palluritel kasvatada edu veel viie punkti võrra ja nii pidi maakonnaliigas teise kohtumise pidanud RSK Tarvas kokkuvõttes vastu võtma esimese kaotuse.

Meeskonna resultatiivsemad oli Martin Laandu 19, Erik Kaasik (pildil) 16, Sander Ramul 15 ja Tõnis Peil 13 punktiga.

Päästekooli ridades sopsas Kristo Saage 21 punkti.

Teisipäeval, 30. oktoobril ootab RSK Tarvas meeskonda ees juba järgmine matš, kui Lääne-Virumaa Kossuliiga karikavõistluste raames võõrustatakse Simuna Spordiklubi.

Pall pannake Rakvere Rahu hallis mängu kell 18.30.