RSK Tarvas rühkis kossuliiga karikasarjas poolfinaali

Lääne-Virumaa Kossuliiga karikavõistlustel peeti veerandfinaal, milles RSK Tarvas läks vastamisi Simuna Spordiklubiga.

Rakverlased võitsid ja lunastasid pääsu nelja tugevama hulka 46-punktilise paremusega 107:61 (poolaeg 51:37). Kordusmatšist vastased loobusid.

Seekordses mängus käis RSK Tarvase eest väljakul koosseis, mis oli omamoodi segu noorusest ja kogemusest.

Teisisõnu öeldes ei jätnud meeskond midagi juhuse hooleks ning kasutas eeloleval reedel toimuvat Eesti esiliiga meistrivõistluste kohtumist KA Tallinna Kalev/TLÜ-ga silmas pidades mitut esindusmeeskonna pallurit, nagu Janis Vahter, Mihkel Kurg ja Renato Lindmets.

Resultatiivsematena kogusid võitjatest Tõnis Peil (pildil vabaviskel) ja Sander Ramul võrdselt 17, Janis Vahter 15, Kristjan Kroos 11 ning Renato Lindmets 10 punkti.

Erkki Sillamaa viskas Simuna SK parimana 21 punkti.

Kossuliiga karikavõistluste poolfinaalis ristub RSK Tarvase tee RLV Massive`iga.