Archive for oktoober, 2018

Pisemad põrgatasid Paides

Kolmapäev, oktoober 31st, 2018

Rakvere Spordikool/Tarvas 8-9-aastased poisid käisid koos treener Tõnis Putkoga läinud kolmapäeval Paides E-Piim spordihallis.

Seal peeti kaks sõprusmängu kohaliku Paide KK7 ja samuti Viljandi Spordikooli eakaaslastega.

Tasuks saadi võit ja kaotus, kauba peale lisandus veel hulgaliselt kogemusi ning loomulikult mängurõõm. Täname võõrustajaid.

RSK Tarvas rühkis kossuliiga karikasarjas poolfinaali

Lääne-Virumaa Kossuliiga karikavõistlustel peeti veerandfinaal, milles RSK Tarvas läks vastamisi Simuna Spordiklubiga.

Rakverlased võitsid ja lunastasid pääsu nelja tugevama hulka 46-punktilise paremusega 107:61 (poolaeg 51:37). Kordusmatšist vastased loobusid.

Seekordses mängus käis RSK Tarvase eest väljakul koosseis, mis oli omamoodi segu noorusest ja kogemusest.

Teisisõnu öeldes ei jätnud meeskond midagi juhuse hooleks ning kasutas eeloleval reedel toimuvat Eesti esiliiga meistrivõistluste kohtumist KA Tallinna Kalev/TLÜ-ga silmas pidades mitut esindusmeeskonna pallurit, nagu Janis Vahter, Mihkel Kurg ja Renato Lindmets.

Resultatiivsematena kogusid võitjatest Tõnis Peil (pildil vabaviskel) ja Sander Ramul võrdselt 17, Janis Vahter 15, Kristjan Kroos 11 ning Renato Lindmets 10 punkti.

Erkki Sillamaa viskas Simuna SK parimana 21 punkti.

Kossuliiga karikavõistluste poolfinaalis ristub RSK Tarvase tee RLV Massive`iga.

Spordikool madistas nädala alustuseks päästjatega

Teisipäev, oktoober 30th, 2018

Selle nädala kahel esimesel päeval müttavad Rakvere spordikooli korvpallurid Lääne-Virumaa Kossuliigas. Esmaspäeval tuli kossuliiga meistrivõistluste raames tunnistada võõrsil Väike-Maarja Päästekooli 93:79 paremust.

Treener Vaido Rego hoolealused alustasid mängu hästi ja juhtisid esimese veerandaja järel 27:22. Teisel perioodil visati aga 16 punkti väljakuperemeeste 29 vastu ning nii mindi poolajapausile kaheksapunktilises kaotusseisus 43:51.

Teisel poolajal väike vahe püsis ja otsustav, neljas veerandaeg juhatati sisse seisul 58:67. Viimasel veerandajal lubati päästekooli palluritel kasvatada edu veel viie punkti võrra ja nii pidi maakonnaliigas teise kohtumise pidanud RSK Tarvas kokkuvõttes vastu võtma esimese kaotuse.

Meeskonna resultatiivsemad oli Martin Laandu 19, Erik Kaasik (pildil) 16, Sander Ramul 15 ja Tõnis Peil 13 punktiga.

Päästekooli ridades sopsas Kristo Saage 21 punkti.

Teisipäeval, 30. oktoobril ootab RSK Tarvas meeskonda ees juba järgmine matš, kui Lääne-Virumaa Kossuliiga karikavõistluste raames võõrustatakse Simuna Spordiklubi.

Pall pannake Rakvere Rahu hallis mängu kell 18.30.

RSK Tarvas vs Simuna SK, Rakvere Rahu hall

Reede, oktoober 26th, 2018
Teisipäev, 30. okt '18
18:30to20:30

Tarvas püsib esiliigas soovitud kursil

Neljapäeva õhtul oli Eesti korvpallimeistrivõistlusteesiliigas kavas üks kohtumine, kui RSK Tarvas sõitis Tartusse külla maaülikooli meeskonnale.

Taas väga korviderohkeks kujunenud mängus saavutasid rakverlased üsnagi raske 108:94 (poolaeg 51:56) paremuse ja jagavad nüüd täisedu kolme võiduga turniiritabelis esikohta koos KA Tallinna Kalev/TLÜ ja Tartu Kalev/Estiko tiimiga.

Järgmises voorus ristub RSK Tarvase tee just pealinlastega. Mäng toimub Rakvere spordihallis reedel, 2. novembril algusega kell 19.

Viimatises võidumängus Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid vastu kerkisid külaliste resultatiivsemateks Janis Vahter 21 ning Renato Lindmets ja Kristo Saage võrdselt 19 punktiga.

Kahekohalise isikliku punktisaagi kogusid veel Mihkel Kurg 11 ja Cristo Kens 10 punktiga.

Kensi kõrval tegid Rakvere spordikooli kasvandikest korraliku mängu Erik Kaasik (9 p) ja Tõnis Peil (8 p, 9 lp). Platsil käisid samuti Sander Ramul, Martin Laandu ja Arvan-Johannes Lippasaar.

Maaülikooli edukamana viskas Jaagup Russak 24 punkti.

U14 poisid viskasid karikasarjas 120 punkti

Teisipäev, oktoober 23rd, 2018

Rakvere Spordikool/Tarvas kuni 14-aastaste poiste võistkond alustas oma vanuseklassi karikavõistlusi esmaspäeval Värska gümnaasiumi spordisaalis, kus neid võõrustas Valgamaa Korvpalliklubi.

Karikasarja avaringi kohtumine kujunes ebavõrdsete heitluseks, sest läänevirulased valdasid sisseviskamise kunsti paremini ning kütsid vastaste korvivõrgud kuumaks – lõppskoorina naasti 120:34 (poolaeg 55:15) paremusega.

Täpsemat viskekätt näitasid treener Tõnis Putko juhendatud spordikooli poistest Oliver Balõtsev 22, Karl Ristna 17, Kristjan Sula 16, Georg-Richard Aare (pildil) 15, Teiren Tõld 13 ja Arden-Joosep Lippasaar 12 punktiga.

Rakvere SK/Tarvas järgmine vastane on veerandfinaalis TTÜ Rae Spordikool.