Juuniorid alustasid põhiturniiri kõva madinaga

Eesti noorte korvpallimeistrivõistlustel pidas Rakvere Spordikool/Tarvas U18 vanuseklassi meeskond põhiturniiri teise matši pühapäeval Tallinnas.

Vastu astus TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge, kellega madistati suurem osa mänguajast punkt-punktis.

Vaid teise poolaja alguses õnnestus võõrustajatel korraks paarikümne punktiga ette minna (rakverlased kaotasid kolmanda veerandaja 4:23), ent see vahe sulas lõpus koos külaliste uue hingamisega.

Kokkuvõtvalt: avapoolaja võitsid treener Vaido Rego hoolealused 33:32, kuid lõpusireeni kõlades jäid peale Marko Parkoneni ja Märt Kermoni käe all mängivad väljakuperemehed 68:59.

Spordikooli parematena viskasid Janari Alavere 23 (8 lauapalli), Hendrik-Johann Kerm 11 ja Martin Laandu 10 (8 lauapalli) punkti. Lauavõitluses müttas mehiselt samuti Kristjan Kroos, kes hankis 10 lauapalli.

Vastaste edusse andis suurima panuse Markus Ilver, kelle arvele kogunes 27 punkti.

Uus nädal toob U18 klassi poistele esimeses divisjonis uue põneva heitluse, sest laupäeval, 11. novembril kell 12 minnakse koduses Rahu hallis kokku KA Tallinna Kalev/TSK-ga.