16-aastastel poistel on kolm võitu koos

Laupäeval pidas järjekordse kohtumise Eesti kuni 16-aastaste poiste meistrivõistlustel korvpallis Rakvere Spordikool/Tarvas esindusvõistkond.

Keskpäevane vastasseis Raplas sealse korvpallikooli tiimiga lõppes pärast avapoolaja tasavägist madinat lõpuks külaliste 94:71 (poolaeg 43:42) paremusega.

Otsustavaks sai seejuures neljas veerandaeg, mis kallutati enda kasuks 25:10. Viimase kolme minutiga sooritasid külalised seejuures 13:0 lõpuspurdi.

Treener Vaido Rego juhtnööride järgi mängivate läänevirulaste rivistuses kerkis resultatiivsemaks meeskonnaka kapten Marko Kuhi (pildil), kes viskas 23 punkti.

Oliver Pere pakkus kaaslastele tuge 19, Kristjan Kroos 17 ja Markus Mikenberg 11 punktiga.

Põhiturniiri A-alagrupis on Rakvere Spordikool/Tarvas meeskonnal nüüd täisedu kolm võitu.