Archive for november 18th, 2018

Balti liigast võite rohkem kui kaotusi

Pühapäev, november 18th, 2018

Sõlmime korvpallinädala kokku sõnumitega Riiast, kus Rakvere Spordikool/Tarvas U15 vanuseklassi poisid mängisid Balti korvpalliliiga (BBBL) teisel etapil.

Viie mängu saldoks kujunes treenerite Juris Umbraško ja Rainis Nauri hoolealustel kolm võitu ja kaks kaotust.

Kohtumiste järjekorras saadi Ridzenest (Läti) jagu 72:49, kaotati Gladsaxe Basket Boys (Taani) tiimile 42:81, alistati Blackeberg Basket (Rootsi) 60:50, kaotati Tartu Ülikooli Korvpallikoolile 39:43 ning võideti lõpetuseks KK Pärnu/Orissaare 77:41.

Juunioridel on nüüd võite ja kaotusi pooleks

Rakvere Spordikool/Tarvas U18 vanuseklassi meeskond lisas pühapäeval toimunud Eesti meistrivõistluste esimese divisjoni mängus tabelisse kahe kaotuse kõrvale teise võidu.

Kaotusega lahkus Rakverest Tartu Ülikooli Korvpallikooli esindus, kellest väljakuperemehed olid numbriliselt paremad 82:74 (41:35).

Tartlastele valmistas enim peavalu spordikooli trio Janari Alavere, Kristo Tammiksaar ja Martin Laandu, kes viskasid kolme peale 62 punkti.

U14 poisid kasvatasid võiduarvet

Nagu nädalalõppudel juba tavaks on saanud, käib Rakvere Spordikool/Tarvas kuni 14-aastaste poiste tiim vastastelt Eesti meistrivõistlustel matti võtmas.

Esimese divisjoni põhiturniiri tänases kohtumises alistasid treener Tõnis Putko juhendatavad rakverlased koduses Rahu hallis TTÜ/Rae Spordikool 05 tiimi 88:48 (poolaeg 53:29).

Vastaste korvile anti korralikult kuuma mõlemal poolajal. Karl Ristna sahistas resultatiivsemana võitjate kasuks 23 punkti.

Järelkasv tunnistas Audentese paremust lisaajal

Eesti kuni 16-aastaste poiste korvpalli meistrivõistlustel olid Rakvere Spordikool/Tarvas noored laupäeval pealinnas vastamisi Audentese SK-ga.

Kõva madistamine esimese divisjoni põhiturniiril lõppes seekord paraku mõnepunktilise 99:103 (normaalaeg 88:88, poolaeg 47:44) allajäämisega.

Rakvere SK/Tarvas oli enne tänast võitnud järjest kolm kohtumist.

Järgmine U16 vanuseklassi meistrivõistluste mäng on esimeses divisjonis kavas 1. detsembril, mil algusega kell 16 võõrustatakse koduses Rahu hallis KK HITO/BC Karjamaa meeskonda.