Archive for november 22nd, 2018

U16 poisid lunastasid pileti karika poolfinaali

Neljapäev, november 22nd, 2018

Neljapäeval selgitati Kambjas tänavuste Eesti kuni 16-aastaste poiste korvpalli karikavõistluste viimane poolfinalist.

Väljakuperemeeste Erkmaa Korvpallikooli ja Rakvere Spordikool/Tarvas vahelisest heitlusest väljusid võitjatena külalised.

Treener Vaido Rego juhendatud spordikooli meeskonna edunumbriteks kujunesid 90:66.

Üsna korviderohkes mängus läksid meeskonnad poolajavaheajale viigiseisul 40:40 ning otsustavat veerandaega õnnestus rakverlastel alustada 67:60 eduseisult.

Viimasel kümneminutilisel perioodil kasvatasid võõrustajatel skoori vaid kuue punkti võrra, samal ajal, kui külalised sopsasid 23.

Poolfinaalis on Rakvere Spordikool/Tarvas meeskonna vastaseks Tartu Ülikooli Korvpallikool. Teisele finaalikohale mängivad TTÜ Korvpallikool ja Rapla Korvpallikool.