Spordikooli U16 poiste karikateekond lõppes poolfinaalis

Ühena viimastest selgitati esmaspäeval Tartus Eesti kuni 16-aastaste noormeeste korvpalli karikavõistluste teine finalist.

Taaralinna mängima siirdunud Rakvere Spordikool/Tarvas pidi seal tunnistama kohaliku Tartu Ülikooli Korvpallikooli 88:78 (poolaeg 49:38) paremust.

Allajäämise põhjused peituvad ilmselt kohtumise esimeses veerandajas, mille viie avaminutiga pääsesid võõrustajad ette 15:2. Perioodi lõppedes leidsid virulased end tagaajaja rollist 16:27.

Et kolm ülejäänud veerandaega kulgesid võrdsete heitluses, püsis väljakuperemeeste algedu kuni lõpuni.

Jesper Remseli arvele kanti spordikooli noortest edukamana 19 punkti. Oliver Pere lisas 16, Marko Kuhi 14 ja Markus Mikenberg 12 punkti.

Finaalis ootab Tartu Ülikooli Korvpallikooli ees TTÜ Korvpallikool, kes alistas mäekõrguselt 104:66 Rapla Korvpallikooli.