Archive for detsember 7th, 2018

Tarvas viskas Rapla vastu 140 punkti

Reede, detsember 7th, 2018

Kui Eesti meeste esiliiga korvpalli meistrivõistluste tänavuse hooaja suurim võit oli kuni tänaseni umbes poolesaja punktiline, siis RSK Tarvas kergitas selle numbri 91-ni.

Täpselt nii suure vahega (lõppskoor 140:49) löödi reedel külla tulnud verinoore koosseisuga Rapla KK/Kohila meeskonda.

Kohtumisest endast seekord ülemäära palju pajatada ei ole, kuna vastaste rivistusest puudus nii mõnigi oluline mängumees. Võimaluste ja oskuste piires püüdsid raplakad siiski väljakuperemeestele vastupanu osutada.

Võõrustajate tulemuslikumaks kerkis tavapäraselt Kristo Saage, kelle isiklikku kontosse kanti 24 punkti, 13 lauapalli ja 7 korviga lõppenud söötu.

Ander Talu lisas 22 punkti 7 lauapalli ja 4 korvisöötu ning Mihkel Kurg 21 punkti.

Kenad statistikanumbrid kogusid samuti Renato Lindmets (15 punkti, 10 lauapalli), Martin Laandu (15 punkti) ning Arvan-Johannes Lippasaar (13 punkti, 5 lauapalli).

Käe said lõpuks valgeks kõik 11 protokolli kantud Tarva mängijat.

Vastaste edukamatena viskasid Jan-Märten Ratas 15 ja Kustas Põldoja 12 punkti.

RSK Tarvas on võitnud esiliigas kõik üheksa kohtumist. Neile järgnevad võrdselt seitsme võidu ja kahe kaotusega Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid ja KA Tallinna Kalev/TLÜ.

Mängu statistiline protokoll - http://www.basket.ee/…/meeste-esil…/2/ajakava-ja-tulemused/…Minipoisid avasid Toksovo Cup turniiri suure võidu ja napi kaotusega

Reede, detsember 7th, 2018

Peterburi lähistel Toksovos reedel alanud mini vanuseklassi poiste korvpalliturniiril jäi Rakvere SK/Tarvas avapäeva saldoks võit ja kaotus.

Kuptšinski Olimp alistati 46:28, Peterburi NAB-ile vannuti alla 45:49.

Rakverlaste juhendaja Madis Putko lausus, et teine matš kulges punkt punkti heitluses. “Kolmandal veerandajal õnnestus meil korraks kaheksa punktiga juhtima minna aga mängu lõpus tõmbas vastane seekord pikema õlekõrre,” rääkis ta.

Laupäeval ootavad spordikooli noori ees taas kaks kohtumist, milles esmalt minnakse kokku Vsevoložski ja seejärel õhtuse maiuspalana Moskva CSKA-ga.

Tulemused ja ajakava (Rakvere SK/Tarvas mängud Toksovo Cupil)

reede, 7. detsember

Kuptšinski Olimp – Rakvere SK/Tarvas 28:46
Peterburi NAB – Rakvere SK/Tarvas 49:45

laupäev, 8. detsember

kell 17.40 Rakvere SK/Tarvas – Vsevoložsk
kell 20 Moskva CSKA – Rakvere SK/Tarvas

pühapäev, 9. detsember

kell 10 Rakvere SK/Tarvas – Peterburi AdmiralteiskajaRSK Tarvas vs Rapla KK/Kohila, Rakvere Spordihall

Laupäev, detsember 1st, 2018
Reede, 7. dets '18
19:00to21:00