Rakvere Spordikool/Tarvas U14 poisid tulid Eesti karikavõitjaks

Pühapäeval tõmmati finaalmänguga Haapsalus joon alla tänavustele Eesti kuni 14-aastaste poiste karikavõistlustele korvpallis.

Veenva 91:66 (poolaeg 51:26) paremusega Keila Korvpallikooli üle tõstis võidukarika pea kohale Rakvere Spordikool/Tarvas meeskond.

Vastastele korraliku tulevärgi korraldanud treener Tõnis Putko hoolealustest kerkis otsustavas matšis resultatiivsemaks Karl Ristna, kes viskas 34 punkti. Lisaks võttis ta maha kaheksa lauapalli.

Korralikult toetasid meeskonda teisedki pallurid: Oliver Balõtsev panustas võitu 20 punkti ja 18 lauapalli, Georg-Richard Aare 15 punkti ning Ülari Luhama 10 punkti ja 14 lauapalli.

Karikavõitjate rivistuses mängisid finaalis veel Rasmus Floren, Georgi Svedov, Andro Martinson, Arden-Joosep Lippasaar, Karl Heinrich Sankovski, Teiren Tõld ja Kristjan Sula. Teenitud autasu said lisaks mängijatest Oliver Kaarlõp ja Rasmus Randon Lille, treenerid Madis Putko ja Rainis Naur ning esindaja Arnu Lippasaar.

Keila Korvpallikooli parimana kanti Erik Makke arvele 20 punkti.

“Poisid olid hästi mänguks valmis ja pidasid mängujoonisest kinni,” lausus Tõnis Putko pärast finaali. “Meeskonnavaim oli super ja olen poiste üle uhke, sest see mis korda saatsime, on väikese Rakvere linna jaoks suur asi.”

<- Tagasi eelmisele lehele