Spordikooli juuniorid sugesid soosikut 44 punktiga

Rakvere Spordikool/Tarvas U18 vanuseklassi meeskond muutis võitude-kaotuste saldo Eesti omavanuste meistrivõistlustel korvpallis enne uue aastanumbri saabumist positiivseks.

Pühapäeval Tallinnas Audentese SK-ga kohtunud läänevirulased kirjutasid treener Vaido Rego juhendamisel kahe kaotuse kõrvale tabelisse kolmanda võidu numbritega 101:57 (poolaeg 53:31) ja tõusid neljandale kohale.

Pealtnäha üllatava lõppskoori põhjused selles matšis võivad peituda nii selles, et vastastel puudusid mitu olulist mängumeest, kui ka selles, et külalised olid ise väga ladusas hoos.

Eriti hästi tegutses pikakasvuline Kristjan Kroos (pildil palliga). Algrivistuses platsile tulnud ja kokku 27 minutit rassinud kahemeetrimees viskas väga korraliku tabavusprotsendi juures 30 punkti (2p 7/6, 3p 6/3, vabavisked 9/9), hankis viis lauapalli, andis kolm korvisöötu ja tegi kolm vaheltlõiget. Tema takistamisel tegid võõrustajad seitse viga.

Kroosiga peaagu sama kaua väljakul viibinud Martin Laandu toetas kaaslasi 25 ning Janari Alavere ligi 25 minutiga 22 punkti ja 10 lauapalliga.