U16 poisid said aasta alustuseks võidu ja kaotuse

Eesti kuni 16-aastaste poiste meistrivõistlustel korvpallis olid laupäeval kodusaalis võistlustules mõlemad Rakvere Spordikool/Tarvas rivistused.

Esimese divisjoni põhiturniiril alistas rakverlaste esindustiim 120:59 (poolaeg 53:26) Kuremaa Spordikooli.

Kuuma kätt näitas Oliver Pere, kelle arvele kogunes võitjate parimana 34 punkti. Seejuures tabas ta kuus kaugviset.

Rakvere Spordikool/Tarvas on esimeses divisjonis saavutanud seitsmest mängust viis võitu, millega püsitakse kolmandal kohal.

Kolmandas divisjonis tunnistas Rakvere Spordikool/Tarvas II samal päeval Kose Spordikooli 72:51 (31:26) paremust.

Tasavägiselt kulgenud kohtumises püsiti kolme veerandaja järel hästi mängus, kuid otsustav neljas periood loovutati vastatele skooriga 9:25 ning see sai ka kokkuvõttes otsustavaks.

Kose Spordikool jätkab kolmandas divisjonis täisedu kuue võiduga liidrikohal, rakverlased järgnevad nelja võidu ja ühe kaotusega teisel positsioonil.