Võimas teine poolaeg tõi U18 poistele magusa võidu

Eesti kuni 18-aastaste noorte korvpalli meistrivõistluste põhiturniiri 11. voorus alistas Rakvere Spordikool/Tarvas kolmapäeval 85:79 (36:49) Keila KK.

Kuraditosina punktiga avapoolaja järel taga olnud rakverlased panid kolmandal veerandajal käima võimsa tulevärgi, visates kümne minutiga vastaste korvi 30 punkti. Keila vastas samal ajal kuue punktiga.

Kättevõidetud edu koduses Rahu hallis mänginud võõrustajad otsustaval perioodil enam ei loovutanud.

Rakvere Spordikool/Tarvas tõusis väärt võidu toel esimese divisjoni turniiritabelis seitsme võidu ja nelja kaotusega kolmandale kohale.

Ühtlaselt tegutsenud väljakuperemeeste edukamad olid viimati Janari Alavere 17, Kristo Tammiksaar 14, Dmitri Savtsov ja Jesper Remsel võrdselt 13 punktiga.

Johann Hendrik Kerm ja Oliver Pere kogusid kumbki 10 ning Kristjan Kroos kaheksa punkti.