Archive for märts 30th, 2019

Spring Cupil tulevad huvitavad kohamängud

Laupäev, märts 30th, 2019

Vinnis laupäeval jätkunud rahvusvahelisel noorte (s 2009. a. ja hiljem) korvpalliturniiril selgusid medalimatšide paarid.

Võõrustajate Rakvere Spordikool/Tarvas, kes sai esimesel turniiripäeval kaks magusat võitu, lisas laupäeval enda kontosse kolmandagi, alistades Peterburi Tsentralnaja spordikooli teise rivistuse 44:21 (poolaeg 24:10).

Õhtupoolses poolfinaalis tuli treener Tõnis Putko poistel tunnistada taas tuliseks kujunenud vastasseisus Romil Jermakovi juhendatava Tallinna Kalev/Altiuse 38:33 (17:18) paremust.

Turniiri teiseks finalistiks on pühapäeval Peterburi Tsentralnaja spordikooli esindustiim, kes võitis oma poolfinaalis Moskva oblasti Mõtištši spordikooli kindlalt 60:18.

Viimased selgitavad seega homme rakverlastega Spring Cup turniiri pronksmedalite saatuse. Kolmanda-neljanda koha kohtumine peetakse Vinni-Pajusti kooli spordisaalis kell 11.30.

Finaal on sama algusajaga Vinni spordihoones. Sellele järgneb kell 13 võistkondade autasustamine.

Liigne pole meelde tuletada, et täna öösel toimub üleminek suveajale, mistõttu on vaja kellaosutid tund aega edasi nihutada. Kohtume õigel ajal saalis!

Spring Cup 2019

Tulemused / results

Saturday, 30.03

Jurmala (A3) – Saku KK (B3) 58:25
Rapla KK (C3) – KK Tallinn (D3) 37:33
I QF Rakvere Spordikool/Tarvas (A1) – Saint-Petersburg Centralnaja II (C2) 44:21
II QF Saint-Petersburg Admiralteiskaya (C1) – Moskva Mitischi Sports School (A2) 23:49
III QF Tallinna Kalev/Altius (B1) – KK Rae Koss/Rae SK (D2) 27:10
IV QF Saint-Petersburg Centralnaja I (D1) – Saint-Petersburg NAB (B2) 73:22
Jurmala (A3) – KK Tallinn (D3) 57:22
Saku KK (B3) – Rapla KK (C3) 27:41
5.-8. place Saint-Petersburg Centralnaja II – KK Rae Koss/Rae SK 17:47
5.-8. place Saint-Petersburg NAB – Saint-Petersburg Admiralteiskaya 30:40
1.-4. place I SF Rakvere Spordikool/Tarvas – Tallinna Kalev/Altius 33:38
1.-4. place II SF Saint-Petersburg Centralnaja I – Moskva Mitischi Sports School 60:18

Schedule

Sunday, 31.03

9.00 Saku KK (B3) – KK Tallinn (D3)
9.00 Jurmala (A3) – Rapla KK (C3)
10.15 7.-8. place: Saint-Petersburg Centralnaja II – Saint-Petersburg NAB
10.15 5.-6. place: Rae Koss/Rae SK – Saint-Petersburg Admiralteiskaya
11.30 3.-4. place: Rakvere Spordikool/Tarvas – Moskva Mitischi Sports School
11.30 Final: Tallinna Kalev/Altius – Saint-Petersburg Centralnaja I
13.00 Victory ceremony



Spring Cupi avapäev oli korraldajatele edukas

Laupäev, märts 30th, 2019

Reedel Vinnis alanud rahvusvahelise noorte (s 2009. a. ja hiljem) korvpalliturniiri Spring Cup esimene mängude päev pakkus põnevust kuhjaga.

Hästi käis seejuures väljakuperemeeste Rakvere Spordikool/Tarvas poiste käsi, kes suutsid mõlemad tasavägised matšid just lõpuminutitel enda kasuks kallutada.

Tulemused leiab allpool. Laupäeval pannakse pallid mängu alates kella 9.30-st.

Spring Cup 2019

Tulemused / results

Reede / Friday, 29.03

Rakvere Spordikool/Tarvas – Moskva Mitischi Sports School 39:32
Tallinna Kalev/Altius – Saku KK 72:11
Saint-Petersburg Centralnaja II – Saint-Petersburg Admiralteiskaya 27:42
Saint-Petersburg Centralnaja I – KK Rae Koss/Rae SK 47:17
Jurmala – Moskva Mitischi Sports School 32:40
Saint-Petersburg NAB – Saku KK 36:16
Saint-Petersburg Centralnaja II – Rapla KK 31:28
KK Tallinn – KK Rae Koss/Rae SK 20:33
Saint-Petersburg NAB – Tallinna/Altius 36:52
Jurmala – Rakvere Spordikool/Tarvas 37:42
Saint-Petersburg Centralnaja I – KK Tallinn 69:9
Saint-Petersburg Admiralteiskaya – Rapla KK 47:18

Turniiritabel / Tournament table

Group A: Rakvere Spordikool/Tarvas 2 (2), Moskva Mitischi Sports School 1 (2), Jurmala 0 (2)

Group B: Tallinna Kalev/Altius 2 (2), Saint-Petersburg NAB 1(2), Saku KK 0 (2)

Group C: Saint-Petersburg Admiralteiskaya 2 (2), Saint-Petersburg Centralnaja II 1 (2), Rapla KK 0 (2)

Group D: Saint-Petersburg Centralnaja I 2 (2), KK Rae Koss/Rae SK 1 (2), KK Tallinn 0 (2)

Ajakava / Schedule

Laupäev / Saturday, 30.03

9.30 Jurmala (A3) – Saku (B3)
10.45 Rapla KK (C3) – KK Tallinn (D3)
12.00 1. QF Rakvere Spordikool/Tarvas (A1) – Saint-Petersburg Centralnaja II (C2)
13.15 II QF Saint-Petersburg Admiralteiskaya (C1) – Moskva Mitischi Sports School (A2)
14.30 III QF Tallinna Kalev/Altius (B1) – KK Rae Koss/Rae SK (D2)
14.30 IV QF Saint-Petersburg Centralnaja I (D1) – Saint-Petersburg NAB (B2)
15.45 Jurmala (A3) – KK Tallinn (D3)
15.45 Saku KK (B3) – Rapla KK (C3)
17.00 5.-8. place I QF L – III QF L
17.00 5.-8. place II QF L – IV QF L
18.15 1.-4. place 1 SF 1 QF W – III QF W
18.15 1.-4. place II SF 2 QF W – IV QF W



Rakvere Spordikool/Tarvas II vs KK Ülenurme/Tartu Kalev, Rakvere Rahu hall

Neljapäev, veebruar 28th, 2019
Laupäev, 30. märts '19
17:30to19:30


Rakvere Spordikool/Tarvas II VS Korvpalliklubi Valgamaa/Värska, Rakvere Rahu hall

Neljapäev, veebruar 28th, 2019
Laupäev, 30. märts '19
15:30to17:30


KK Hito/BS Karjamaa vs Rakvere Spordikool/Tarvas, Kohtla-Järve SK spordihall

Neljapäev, veebruar 28th, 2019
Laupäev, 30. märts '19
14:00to16:00