Spring Cupi avapäev oli korraldajatele edukas

Reedel Vinnis alanud rahvusvahelise noorte (s 2009. a. ja hiljem) korvpalliturniiri Spring Cup esimene mängude päev pakkus põnevust kuhjaga.

Hästi käis seejuures väljakuperemeeste Rakvere Spordikool/Tarvas poiste käsi, kes suutsid mõlemad tasavägised matšid just lõpuminutitel enda kasuks kallutada.

Tulemused leiab allpool. Laupäeval pannakse pallid mängu alates kella 9.30-st.

Spring Cup 2019

Tulemused / results

Reede / Friday, 29.03

Rakvere Spordikool/Tarvas – Moskva Mitischi Sports School 39:32
Tallinna Kalev/Altius – Saku KK 72:11
Saint-Petersburg Centralnaja II – Saint-Petersburg Admiralteiskaya 27:42
Saint-Petersburg Centralnaja I – KK Rae Koss/Rae SK 47:17
Jurmala – Moskva Mitischi Sports School 32:40
Saint-Petersburg NAB – Saku KK 36:16
Saint-Petersburg Centralnaja II – Rapla KK 31:28
KK Tallinn – KK Rae Koss/Rae SK 20:33
Saint-Petersburg NAB – Tallinna/Altius 36:52
Jurmala – Rakvere Spordikool/Tarvas 37:42
Saint-Petersburg Centralnaja I – KK Tallinn 69:9
Saint-Petersburg Admiralteiskaya – Rapla KK 47:18

Turniiritabel / Tournament table

Group A: Rakvere Spordikool/Tarvas 2 (2), Moskva Mitischi Sports School 1 (2), Jurmala 0 (2)

Group B: Tallinna Kalev/Altius 2 (2), Saint-Petersburg NAB 1(2), Saku KK 0 (2)

Group C: Saint-Petersburg Admiralteiskaya 2 (2), Saint-Petersburg Centralnaja II 1 (2), Rapla KK 0 (2)

Group D: Saint-Petersburg Centralnaja I 2 (2), KK Rae Koss/Rae SK 1 (2), KK Tallinn 0 (2)

Ajakava / Schedule

Laupäev / Saturday, 30.03

9.30 Jurmala (A3) – Saku (B3)
10.45 Rapla KK (C3) – KK Tallinn (D3)
12.00 1. QF Rakvere Spordikool/Tarvas (A1) – Saint-Petersburg Centralnaja II (C2)
13.15 II QF Saint-Petersburg Admiralteiskaya (C1) – Moskva Mitischi Sports School (A2)
14.30 III QF Tallinna Kalev/Altius (B1) – KK Rae Koss/Rae SK (D2)
14.30 IV QF Saint-Petersburg Centralnaja I (D1) – Saint-Petersburg NAB (B2)
15.45 Jurmala (A3) – KK Tallinn (D3)
15.45 Saku KK (B3) – Rapla KK (C3)
17.00 5.-8. place I QF L – III QF L
17.00 5.-8. place II QF L – IV QF L
18.15 1.-4. place 1 SF 1 QF W – III QF W
18.15 1.-4. place II SF 2 QF W – IV QF W

<- Tagasi eelmisele lehele