Spring Cupil tulevad huvitavad kohamängud

Vinnis laupäeval jätkunud rahvusvahelisel noorte (s 2009. a. ja hiljem) korvpalliturniiril selgusid medalimatšide paarid.

Võõrustajate Rakvere Spordikool/Tarvas, kes sai esimesel turniiripäeval kaks magusat võitu, lisas laupäeval enda kontosse kolmandagi, alistades Peterburi Tsentralnaja spordikooli teise rivistuse 44:21 (poolaeg 24:10).

Õhtupoolses poolfinaalis tuli treener Tõnis Putko poistel tunnistada taas tuliseks kujunenud vastasseisus Romil Jermakovi juhendatava Tallinna Kalev/Altiuse 38:33 (17:18) paremust.

Turniiri teiseks finalistiks on pühapäeval Peterburi Tsentralnaja spordikooli esindustiim, kes võitis oma poolfinaalis Moskva oblasti Mõtištši spordikooli kindlalt 60:18.

Viimased selgitavad seega homme rakverlastega Spring Cup turniiri pronksmedalite saatuse. Kolmanda-neljanda koha kohtumine peetakse Vinni-Pajusti kooli spordisaalis kell 11.30.

Finaal on sama algusajaga Vinni spordihoones. Sellele järgneb kell 13 võistkondade autasustamine.

Liigne pole meelde tuletada, et täna öösel toimub üleminek suveajale, mistõttu on vaja kellaosutid tund aega edasi nihutada. Kohtume õigel ajal saalis!

Spring Cup 2019

Tulemused / results

Saturday, 30.03

Jurmala (A3) – Saku KK (B3) 58:25
Rapla KK (C3) – KK Tallinn (D3) 37:33
I QF Rakvere Spordikool/Tarvas (A1) – Saint-Petersburg Centralnaja II (C2) 44:21
II QF Saint-Petersburg Admiralteiskaya (C1) – Moskva Mitischi Sports School (A2) 23:49
1.-4. place I SF Rakvere Spordikool/Tarvas – Tallinna Kalev/Altius 33:38
1.-4. place II SF Saint-Petersburg Centralnaja I – Moskva Mitischi Sports School 60:18