Archive for aprill 13th, 2019

Rakvere Spordikool/Tarvas heitleb pühapäeval finaalis

Laupäev, aprill 13th, 2019

Eesti poiste mini vanuseklassi (s 2007. a. ja hiljem) korvpalli meistrivõistluste finaalis kohtuvad pühapäeval Rakvere Spordikool/Tarvas ja Tartu Ülikooli Korvpallikool/Draakonid.

Treenerite Madis ja Tõnis Putko juhendatavad rakverlased kindlustasid finaalikoha, alistades poolfinaalis Tiit Soku KK/SK Nord esimese võistkonna 60:41 (poolaeg 32:24).

Võidumeeste tulemuslikumad mängijad olid võrdselt 12 punkti visanud Remi-Andero Rumm, Marten Pere ja Markus Harend. Mehiselt müttas lauavõitluses Martin Rossmann, kelle saagiks langes 15 lauapalli.

Nagu korvpallis ikka, mängis kokkuvõttes hea tulemuse saavutamises rolli terve võistkonna tubli panus.

Pühapäevases finaalis algusega kell 18.15 astub rakverlastele vastu Tartu Ülikooli KK/Draakonid, kes võitis väga tasavägise heitluse järel poolfinaalis Audentese SK-d 54:47 (24:25).

Sissepääs Rakvere spordihallis toimuvatele minide finaaalturniiri mängudele on pealtvaatajatele vaba.

Rakvere SK/Tarvas – Tiit Soku KK/SK Nord 1 poolfinaalmängu statistiline protokoll - http://www.basket.ee/et/pmini/160/ajakava-ja-tulemused/…

Spordikooli minikorvpallurid mängivad poolfinaalis

Rakvere spordihallis juhatati laupäeval sisse Eesti poiste mini vanuseklassi korvpalli meistrivõistluste finaalturniir.

Päeva esimeses pooles olid kavas veerandfinaalid. Rakvere Spordikool/Tarvas tagas koha pärastlõunal mängitavas poolfinaalis, alistades 53:27 (20:14) TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK.

Pääsu eest finaali on rakverlaste vastaseks kell 16.30 Tiit Soku KK/SK Nord 1. Pealinlased said oma veerandfinaalis 47:40 jagu Keila Korvpallikoolist.

Ootame kõiki poolehoidjaid kodumeeskonda toetama!

Rakvere Spordikool/Tarvas – TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK mängu statistiline protokoll - http://www.fibalivestats.com/u/EBF/1134527/index_et_EE.html