Play-off`id jätkuvad: Tarva U16 poisid langesid konkurentsist, U18 pidas ägeda lahingu

Rakvere Spordikool/Tarvas kasvandikel kestavad hooaja olulisemad jõuproovid Eesti noorte korvpalli meistrivõistlustel.

Kuni 16-aastaste noormeeste võistkond, kes vandus veerandfinaali avamängus alla Rapla Korvpallikoolile, pidi sama vastase paremust tunnistama teiseski vastasseisus ning langes edasisest konkurentsist.

Koduste poolehoidjate ees toimunud teises matšis olid kaotusenumbrid laupäeval 81:89 (38:48). Kristjan Kroosi arvele kogunes võõrustajatest 21 ja Marko Kuhi lisas 20 punkti.

Kaks aastat vanemate ehk kuni 18-aastaste poiste esimene veerandfinaalmäng Tartu Ülikooli Korvpallikooliga kujunes samuti haaravaks.

Paraku lahkusid sellestki kohtumisest võidumeestena vastased – tartlased olid pühapäeval Rakvere Rahu hallis paremad 66:62 (22:39).

Väljakuperemeestele sai saatuslikuks teine poolaeg, mille tartlased kallutasid enda kasuks enam kui paarikümne punktiga (44:23).

Kristo Tammiksaar viskas rakverlaste kasuks 18 punkti, kõik 40 minutit platsil viibinud Martin Laandu sai hakkama kaksikduubliga, visates 15 punkti ja hankides 18 lauapalli.

Edasipääsuks on vaja koguda kaks võitu, teine mäng toimub neljapäeval, 9. mail Tartus.