U18 poiste hooaeg lõppes Tartus

Eesti kuni 18-aastaste noormeeste meistrvõistlustel korvpallis kaotas Rakvere Spordikool/Tarvas veerandfinaali teiseski mängus Tartu Ülikooli Korvpallikoolile ja langes konkurentsist.

Neljapäeval Tartus peetud kohtumises olid rakverlaste kaotusenumbrid pisut suuremad, kui avamatšis. Seekord vannuti alla skooriga 49:65 (poolaeg 27:29).

Rakvere Spordikool/Tarvas kasvandikest kogunes Martin Laandu arvele 14 punkti ja 11 lauapalli, samuti kaksikduubli sooritanud meeskonna teine liider Kristo Tammiksaar (pildil) viskas 12 punkti ja hankis 10 lauapalli.

Tartlaste vastane poolfinaalis on KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK. Teises poolfinaalis ootab endale paarist TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge – Keila KK vastast Audentese SK. TTÜ võitis avamängu 94:45.