Archive for mai, 2019

Tarva U15 poisid mängivad finaalis

Esmaspäev, mai 20th, 2019

Laupäevane tihe mängudepäev Tallinn Nord Cup turniiril selja taga, tõmmatakse pühapäeval rahvusvahelisele jõuproovile joon alla kohamatšidega.

Eriliselt on põhjust pöialt hoida pärastlõunal Rakvere Spordikool/Tarvas kuni 15-aastaste poiste tiimile, kes on finaalis vastamisi KK Viimsi Must võistkonnaga.

Kossupoisid said Nord Cupil kaela hõbeda

Rahvusvahelise noorte korvpalliturniiri Tallinn Nord Cup kuni 15-aastaste poiste vanuseklassi otsustav mäng Rakvere Spordikool/Tarvas ja KK Viimsi Must võistkonna vahel andis paremuse viimsilastele.

Hõbedaga leppinud läänevirulased vandusid neile pühapäeval peetud finaalis alla 46:73. Meeskonna parima mängija auhinna teenis spordikooli poistest Kevin Kello.

Kaks ülejäänud Rakvere Spordikool/Tarvas tiimi lõpetasid jõuproovi oma vanuseklassis võidukalt.

Kuni 9-aastased poisid said 5.-6. koha matšis 31:6 jagu Tiit Soku KK/SK Nord võistkonnast ja kuni 12-aastased poisid alistasid 9.-10. koha kohtumises KK Pärnu 48:32.

Noorimatest valiti Rakvere SK/Tarvas meeskonna parimaks palluriks Hugo Oks ja kuni 12-aastaste tiimist Kevin Pärn.

Reede, mai 17th, 2019

Põneva korvpallihooaja viimaste turniiride seas, kus Rakvere Spordikool/Tarvas noored võistlevad, on sel nädalalõpul pealinnas korraldatav Tallinn Nord Cup.

Rakverlased pakkuvad konkurentsi kolmes vanusearvestuses: kuni 9-, 12- ja 15-aastaste poiste hulgas.

Rahvusvahelise jõuproovi avapäeval tunti nii võidurõõmu kui ka kaotusekibedust. Kõik tulemused ja turniiritabelid on leitavad aadressil http://turniir.ee/tallinnnordcup2019/fixtures

Esmaspäev, mai 13th, 2019

Eesti noorte U16 vanuseklassi meistrivõistlustel korvpallis kindlustas Rakvere Spordikool/Tarvas meeskond koha veerandfinaalis, kaheksa tugevama hulgas.

1/8-finaali teises mängus võitsid rakverlased pühapäeval võõrsil Saku KK-d 131:65 (poolaeg 57:30).

Mõni päev varem kodusaalis peetud avamatšis pandi paremus maksma numbritega 101:71.

Teise kohtumise resultatiivsemad olid võitjatest Kristjan Kroos 36 ja Carl-Maiko Meiner 24 punktiga.

Veerandfinaalis kohtub Rakvere SK/Tarvas neist põhiturniiri lõppedes ühe koha võrra kõrgemal, neljandal positsioonil lõpetanud Rapla KK-ga.

Poolfinaali pääsuks on vaja paremus maksma panna kahes mängus.

U18 poiste hooaeg lõppes Tartus

Eesti kuni 18-aastaste noormeeste meistrvõistlustel korvpallis kaotas Rakvere Spordikool/Tarvas veerandfinaali teiseski mängus Tartu Ülikooli Korvpallikoolile ja langes konkurentsist.

Neljapäeval Tartus peetud kohtumises olid rakverlaste kaotusenumbrid pisut suuremad, kui avamatšis. Seekord vannuti alla skooriga 49:65 (poolaeg 27:29).

Rakvere Spordikool/Tarvas kasvandikest kogunes Martin Laandu arvele 14 punkti ja 11 lauapalli, samuti kaksikduubli sooritanud meeskonna teine liider Kristo Tammiksaar (pildil) viskas 12 punkti ja hankis 10 lauapalli.

Tartlaste vastane poolfinaalis on KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK. Teises poolfinaalis ootab endale paarist TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge – Keila KK vastast Audentese SK. TTÜ võitis avamängu 94:45.

Play-off`id jätkuvad: Tarva U16 poisid langesid konkurentsist, U18 pidas ägeda lahingu

Esmaspäev, mai 6th, 2019

Rakvere Spordikool/Tarvas kasvandikel kestavad hooaja olulisemad jõuproovid Eesti noorte korvpalli meistrivõistlustel.

Kuni 16-aastaste noormeeste võistkond, kes vandus veerandfinaali avamängus alla Rapla Korvpallikoolile, pidi sama vastase paremust tunnistama teiseski vastasseisus ning langes edasisest konkurentsist.

Koduste poolehoidjate ees toimunud teises matšis olid kaotusenumbrid laupäeval 81:89 (38:48). Kristjan Kroosi arvele kogunes võõrustajatest 21 ja Marko Kuhi lisas 20 punkti.

Kaks aastat vanemate ehk kuni 18-aastaste poiste esimene veerandfinaalmäng Tartu Ülikooli Korvpallikooliga kujunes samuti haaravaks.

Paraku lahkusid sellestki kohtumisest võidumeestena vastased – tartlased olid pühapäeval Rakvere Rahu hallis paremad 66:62 (22:39).

Väljakuperemeestele sai saatuslikuks teine poolaeg, mille tartlased kallutasid enda kasuks enam kui paarikümne punktiga (44:23).

Kristo Tammiksaar viskas rakverlaste kasuks 18 punkti, kõik 40 minutit platsil viibinud Martin Laandu sai hakkama kaksikduubliga, visates 15 punkti ja hankides 18 lauapalli.

Edasipääsuks on vaja koguda kaks võitu, teine mäng toimub neljapäeval, 9. mail Tartus.

Noorte osaks langesid Tartus neljandad kohad ja hulk häid emotsioone

Pühapäev, mai 5th, 2019

Pühapäeval kulmineerus Tartus rahvusvaheline noorte korvpalliturniir Tartu Basket Cup, kus Rakvere Spordikool/Tarvas oli esindatud ühe võistkonnaga U10 ja U12 klassis.

Mõlemad tiimid teenisid kolm päeva väldanud jõuproovi kokkuvõttes neljanda koha.

Lisaks korvpallimängudele külastasid spordikooli poisid laupäeval teaduskeskust Ahhaa ning samal õhtul võisteldi samuti SKLZ Skills Challenge Nigth`il, kus proovile pandi korvpalli tehnilised oskused, võeti mõõtu viske- ning pealtpanekuvõistlusel.

Paarides toimunud osavusvõistlusel Rakvere Spordikool/Tarvas U12 võistkonda esindanud Rasmus Laigu ja Remi-Andero Rumm saavutasid kolmanda koha.

Madalasse korvi toimunud pealtpanekuvõistlusel tuli kolmandale kohale samuti rakverlaste U12 võistkonna mängija Gregor Lepp.

Tartu Basket Cup turniiril tunnistati Rakvere Spordikool/Tarvas parimateks mängijateks Ruben Madisson (U10) ja Marten Pere (U12).

Täname korraldajaid hästi korraldatud turniiri eest!

p.s. Nagu lisatud piltidelt näeb, siis hoidis spordikooli järelkasv kõvasti pöialt ka RSK Tarva meeskonnale Saku I liiga finaalturniiril.

Laupäev, mai 4th, 2019

Rakvere Spordikool/Tarvas kuni 10- ja kuni 12-aastaste poiste võistkond teeb sellel nädalalõpul kaasa rahvusvahelisel korvpalliturniiril Tartu Basket Cup.

Võistluse avamisel toimusid reedel kõigi osalejate vahel ka erinevad loosimised. Fortuuna soosis teiste hulgas Rakvere Spordikool/Tarvas pallurit Remi-Ander Rummi, kes naaseb võistlusreisilt uhiuue Bottecchia jalgrattaga.

Reede, mai 3rd, 2019

Eesti noorte U16 vanuseklassi korvpalli meistrivõistluste 1/8-finaalis Saku KK konkurentsist välja lülitanud Rakvere Spordikool/Tarvas alustas veerandfinaali kaotusega.

Rakverlased vandusid kahe võiduni mängitava seeria esimeses kohtumises Rapla Korvpallikoolile alla 75:93 (34:47).

Kristjan Kroos viskas spordikooli pallurite kasuks 17 ja Oliver Pere 16 punkti. Veel kolm mängijat, Carl-Maiko Meiner, Jesper Remsel ja Marko Kuhi, kogusid võrdselt 10 punkti.

Rapla resultatiivseimaks kerkis Markus Ladoga 27 punktiga.

Veerandfinaali teine mäng on kavas laupäeval, 4. mail kell 12 Rakvere Rahu hallis.