Karikariiul

Vali vanusegrupp:

● 1994 ● 1995 ● 1997 ● 1999 ● 2000

 

1994. a sündinud poisid

2013 Eesti Meistrivõistlused  A-klass VIII koht
2012 Maheda Cup 2012 IV koht
2012 Lääne-Viru Meistrivõistlused I liiga IV koht
2011 Lääne-Viru Meistrivõistlused II liiga II koht
2011 Maheda Cup II koht
2011 Pärnu Ice Cup III koht
2010 EYBL (Euroopa Noorte Korvpalliliiga) II divisjon III koht
2010 Kandava Cup I koht
2009 Cesu kauss I koht
2008 Kandava Cup II koht
2008 Kaunas Cup III koht
2008 New Generations Mini Cup I koht
2007 Eesti Karikavõistlused C-klass I koht

 

1995. a sündinud poisid

2010/11 Eesti Meistrivõistlused B-klass VII koht
2008/09 Eesti Meistrivõistlused C1-klass II koht
2008 Eesti Karikavõistlused II koht
2007/08 Eesti Meistrivõistlused C2-klass II koht
2007 New Generations Mini Cup I koht

 

1997. a ja hiljem sündinud poisid

2014 Eesti Meistrivõistlused  B-klass esiliiga I koht
2013 Maheda Cup IV koht
2013 Eesti Meistrvõistlused B-klass VIII koht
2012 Old Thomas Cup II koht
2012 Maheda Cup 2012 VIII koht
2012 Kandava Cup V koht
2011 Forte Cup II koht
2011 Maheda Cup II koht
2011 Pärnu Ice Cup IV koht
2011 Eesti Meistrivõistlused C-klass esiliiga III koht

 

1999. a sündinud poisid

2014 Tallinn Open Cup I koht
2014 Rising Stars I koht
2013 Maheda Cup I koht
2013 Eesti Meistrivõistlused C1-klass eliit IX koht
2013 Eesti Meistrivõistlused  C1-klass esiliiga VIII koht
2012 Rakvere Sügis 2012 V-VI koht
2012 NG Mini Cup XI
2012 Rahvusvaheline korvpalliturniir “Spadematron Cup” IX koht
2011 Cup Of NAB Sankt-Peterburis VI koht
2011 Rahvusvaheline korvpalliturniir “Rakvere Sügis 2011″ VIII koht
2011 Eesti-Läti Ühisliiga III koht
2011 Eesti Meistrivõistlused D-klass (mini) IX koht
2011 Rahvusvaheline korvpalliturniir “SPM Steba Cup” V koht
2010 Rahvusvaheline korvpalliturniir “Aqva Cup” V koht
2009 Audentes Cup II koht

 

2000. a sündinud poisid

2015 IX NG Mini Cup I koht
2014 Viimsi Sügisturniir II koht
2014 NG Mini Cup II koht
2013/2014 Eesti Karikavõistlused I koht
2013 III Spadematron Cup II koht
2013 Maheda Cup II koht
2013 Eesti Meistrivõistlused C2-klass I koht
2012 Rakvere Sügis 2012 II koht
2012 Basket Unites II koht
2012 Maheda Cup 2012 I koht
2012 Eesti Meistrivõistlused D-klass I koht
2012 Rahvusvaheline korvpalliturniir “Spadematron Cup” I koht
2012 Kandava Cup I koht
2011 Korvpalliturniir G4S Rapla Sügisturniir 2011 IV koht
2011 Rahvsvaheline korvpalliturniir “Rakvere Sügis 2011″ II koht
2011 Rahvusvaheline korvpalliturniir “Basket Unites” I koht
2011 Maheda Cup I koht
2011 Rahvusvaheline korvpalliturniir “Meiega Meistriks” III koht
2011 Rahvusvaheline korvpalliturniir “SPM Steba Cup” II koht
2011 Eesti 2000. liiga I koht
2010 Viimsi Sügisturniir I koht
2010 Rahvusvaheline korvpalliturniir “G4S Youth Basketball Tournament” I koht
2010 Eesti 2000. liiga I koht
2010 Kandava Cup I koht
2009 Viimsi Sügisturniir I koht
2009 Rakvere Sügis I koht