Mängukalender

BC Tarvas/Rakvere SK meeskondade 2016/2017 hooaja mängukalender:

EMV MK – Eesti Meistrivõistlused mini-klass, poisid sündinud 2005. a ja hiljem
EMV U18 – Eesti Meistrivõistlused, poisid sündinud 1999. a ja hiljem
EKV U18
Eesti Karikavõistlused, poisid sündinud 1999. a ja hiljem
Turniir – erinevad turniirid, millest BC Tarvas/Rakvere SK võistkonnad osa võtavad
TM – treeningmängud

Liiga Aeg Mäng Tulemus Koht
EMV U18 11.12 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK/Virumaa PK – Audentese SK Rahu Hall
EMV U18 20.11 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK/Virumaa PK – BC Tartu TÜ Sph
EMV MK 20.11 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Hito 65:36 Rahu Hall
EMV MK 19.11 17:15 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Viimsi Valge 83:4 Rahu Hall
EMV MK 19.11 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Jõhvi SK/Toila 78:22 Rahu Hall
EMV U18 13.11 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK/Virumaa PK – Keila KK 91:58 Rakvere Spordihall
EMV U18 06.11 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK/Virumaa PK - KA Tallinna Kalev I/TSK 58:92 Tartu Korvpallikool
EMV MK 29.10 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Haabersti SK 90:16 Rahu Hall
EMV MK 29.10 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Audentese SK 73:38 Rahu Hall
EMV U18 23.10 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK/Virumaa PK – TTÜ Korvpallikool 74:72 Rakvere Spordihall
EKV U18 09.10 14:15 BC Tarvas/Rakvere SK/Virumaa PK – KK Viimsi/Kesklinna KK 68:78 Viimi Kooli võimla
EMV U18 02.10 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK/Virumaa PK – KK Hito/BC Karjamaa 110:63 Rakvere Spordihall
EMV U18 01.10 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK/Virumaa PK – Kadrina Karud 93:61 Rahu Hall
EMV U18 01.10 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK/Virumaa PK – TTÜ Korvpallikool 72:85 Rahu Hall
TM `05/06 23.08 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK - St Petersburg Admiraliteiskaya 52:46 Väike-Maarja Spordihoone
TM `04/05 19.08 12:45 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg Admiraliteiskaya 32:53 Vinni Spordikompleks
TM `04/05 18.08 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg VO 39:45 Vinni Spordikompleks
TM `05/06 28.07 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock 66:37 Vinni Spordikompleks
EMV U18 05.05 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Raplamaa Rakvere Spordihall
EMV U18 03.03 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Raplamaa Sadolini Spordihoone
EMV U16 20.04 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – KK Paulus Pärnu Spordihall
EMV U18 17.04 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Keila KK Rakvere Spordihall
EMV U16 13.04 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – KK Paulus 74:86 Rakvere Spordihall
EMV U18 10.04 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Tarvas 64:80 Kadrina Spordikeskus
EMV U18 10.04 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – SK Vesse/Saaremaa SK 81:86 Kuressaare Spordihoone
EMV U18 10.04 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Salva/Rock II 78:88 Kuressaare Spordihoone
LVM 26.03 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – Hulja 59:85 Kadrina Spordikompleks
TM `06/07 23.03 15:45 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg VO 87:3 Vinni Spordikompleks
EMV U18 13.03 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – KK Viimsi/Kesklinna KK Viimsi Kooli võiimla
EMV U18 13.03 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Salva/Rock II 75:86 TÜ Sph
EMV U18 13.03 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – SK Vesse/Saaremaa SK 66:53 TÜ Sph
EMV U16 12.03 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – Kiili SK/Rae SK I 82:74 Rapla Sadolini Spordihoone
EMV U16 12.03 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Raplamaa I 67:75 Rapla Sadolini Spordihoone
EMV U18 06.03 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – VPK 69:82 Rahu Hall
EMV U16 05.03 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - SK Rim 109:46 Rahu Hall
EMV U16 05.03 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Kesklinna KK 119:56 Rahu Hall
LVM 03.03 18:45 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – SK Rakke 75:70 Rahu Hall
EMV ML 27.02 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Raplamaa 52:38 Rahu Hall
EMV ML 27.02 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Tartu Palliklubi II 75:15 Rahu Hall
EMV ML 27.02 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Tartu Palliklubi I 48:31 Rahu Hall
LVM 25.02 18:45 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – Simuna Ivax 80:71 Rahu Hall
EMV U18 21.02 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Salva/Rock I Rahu Hall
EMV U16 20.02 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Tarvas Kadrina Spordikompleks
LVM 18.02 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – SK KNT Kunda Spordikompleks
LVM 09.02 18:40 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – Revin Grupp/Rakvere Autotehnika Rakvere Spordihall
EMV U18 07.02 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – SK Vesse/Saaremaa SK Rahu Hall
EMV U18 07.02 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Salva/Rock II Rahu Hall
LVM 02.02 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – Simuna Artiston Simuna Põhikooli võimla
EMV U18 31.01 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Audentese SK I Audentese Spordihall
EMV U16 30.01 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Tarvas/Rakvere SK II Rahu Hall
LVM 28.01 18:45 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – Tööriistamarket 77:72 Rahu Hall
LVM 20.01 20:15 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – Tamsalu/JaKon Ehitus 62:86 Tamsalu Spordihoone
EMV U16 10.01 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – SK Vesse/Saaremaa SK 48:97 Kuressaare Spordihoone
EMV U16 10.01 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Salva/Rock II 79:91 Kuressaare Spordihoone
EMV U18 10.01 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Keila KK 80:67 Keila Kooli võimla
EMV U16 09.01 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Raplamaa I 84:78 Rahu Hall
EMV U16 09.01 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK I - Kiili SK/Rae SK I 78:56 Rahu Hall
EMV U18 13.12 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK II - Salva/Rock II 73:77 Vinni Spordikompleks
EMV U18 13.12 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Tarvas 60:66 Sõmeru Põhikooli võimla
EMV U18 13.12 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – SK Vesse/Saaremaa SK 75:97 Vinni Spordikompleks
EMV U16 12.12 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - SK Rim 74:64 Kadrioru Saksa Gümnaasium
EMV U16 12.12 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK I - Kesklinna KK 91:46 Kadrioru Saksa Gümnaasium
LVM 07.12 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – Hulja 47:84 Rakvere Spordihoone
EMV U18 06.12 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Kesklinna KK I 68:73 Rahu Hall
LVM 05.12 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – SK Rakke 74:59 Rakke Spordihoone
EMV U18 29.11 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – VPK Rakvere Spordihoone
LVM 28.11 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – Simuna Ivax 75:70 Simuna Spordihoone
EMV U16 28.11 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – KK Hito Rahu Hall
EMV U16 28.11 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Tarvas Rahu Hall
LVM 17.11 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – SK KNT Rakvere Spordihoone
LVM 10.11 20:00 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – Revin Grupp/Autotehnika 69:72 Rahu Hall
EMV U18 08.11 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – KA Tallinna Kalev 51:93 Sõmeru Põhikooli võimla
EMV U16 07.11 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Tarvas/Rakvere SK II 88:69 Rahu Hall
TM `06/07 05.12 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg VO Vinni Spordikompleks
TM `06 05.12 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg VO Vinni Spordikompleks
TM `06/07 03.12 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg VO Rahu Hall
TM `06 03.11 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg VO Rahu Hall
LVM 02.11 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – Simuna Artiston 79:73 Rakvere Spoirdihoone
EMV U18 01.11 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK I - Audentese SK I 72:65 Rahu Hall
LVM 28.10 20:10 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – Tööriistamarket 69:81 Rakvere Spoirdihoone
EKV U16 28.10 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Kalev/Cramo 54:96 Kristiine Pallimängude Maja
EKV U18 24.10 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Salva/Rock I 63:104 Rahu Hall
LVM 20.10 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK/Kadapiku Agro – Tamsalu 81:74 Rakvere Spordihoone
EMV U18 11.10 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – Valga/Kuldre Kool 72:76 Audentese Spordihoone
EMV U18 10.10 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Kalev/Cramo 61:59 Audentese Spordihoone
EMV U18 10.10 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Audentese SK I 100:74 Audentese Spordihoone
Turniir `97 29.08 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK – ToPo Kadrina Spordihoone
Turniir `00 28.08 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Jelgava BJSS Sõmeru Põhikooli võimla
Turniir `97 28.08 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KTP Kadrina Spordihoone
Turniir `98 28.08 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BC MaSu Rahu Hall
Turniir `00 28.08 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK – HNMKY Sõmeru Põhikooli võimla
Turniir `97 28.08 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Akmene Kadrina Spordihoone
Turniir `98 28.08 08:00 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg Admiraliteiskaya `98 Rakvere Spordihall
Turniir `00 27.08 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK – South-West Basketball Sõmeru Põhikooli võimla
Turniir `97 27.08 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK – HNMKY Kadrina Spordihoone
Turniir `98 27.08 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Trakai-KKSC Rahu Hall
Turniir `00 27.08 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Kadrina/Haljala Sõmeru Põhikooli võimla
Turniir `97 27.08 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK – VPK Kadrina Spordihoone
Turniir `98 27.08 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK – VPK Rahu Hall
TM `99/00 21.08 19:30 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg Admiraliteiskaya Kadrina Spordihoone
TM `05/06 21.08 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg Admiraliteiskaya Kadrina Spordihoone
TM `97/98 15.08 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Kotka KTP 74:71 Rakvere Spordihall
TM `97/98 14.08 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Kotka KTP 65:60 Rakvere Spordihall
TM `97/98 14.08 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Tampere Pyrintö II 45:77 Õismäe Sportmängude Hall
TM `97/98 14.08 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Tampere Pyrintö I 45:81 Õismäe Sportmängude Hall
TM `05 09.06 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg VO Vinni Spordikompleks
TM `05 04.06 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg VO 51:34 Vinni Spordikompleks
Turniir U18 31.05 09:00 BC Tarvas/Rakvere SK – SK Rim Õismäe Sportmängude Hall
Turniir U18 30.05 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Runa Õismäe Sportmängude Hall
Turniir U18 29.05 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock Õismäe Sportmängude Hall
Turniir U18 29.05 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Tallinn Õismäe Sportmängude Hall
EMV U16 25.05 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – Rapla KK 0:20 Rapla Korvpallikool
Turniir `06 24.05 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock II 22:25 TÜ Spordihoone
Turniir `06 24.05 15:45 BC Tarvas/Rakvere SK – Viljandi SK 41:15 TÜ Spordihoone
Turniir `05 24.05 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK – IM Sports 55:61 TÜ Spordihoone
Turniir `05 24.05 09:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock I 69:73 TÜ Spordihoone
Turniir `06 23.05 18:15 BC Tarvas/Rakvere SK – Visu Kartu 31:33 TÜ Spordihoone
Turniir `05 23.05 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Salva/Rock II 48:33 TÜ Spordihoone
Turniir `05 23.05 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK - Sigulda 48:33 TÜ Spordihoone
Turniir `06 23.05 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Tiit Soku KK 26:13 TÜ Spordihoone
EMV U16 19.05 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – KK Hito/Jõhvi SK 92:66

Kohtla-Järve Spordihoone

EMV ML 17.05 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Keila KK I 36:41 Viimsi Kooli spordikompleks
EMV ML 17.05 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Viimsi Valge 40:14 Viimsi Kooli spordikompleks
EMV ML 17.05 11:15 BC Tarvas/Rakvere SK – Tartu Palliklubi I 30:34 Viimsi Kooli spordikompleks
EMV U16 14.05 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK I - BC Kalev/Viasat 91:62 Rakvere Spordihall
EMV ML 11.05 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Keila KK I 36:43 Keila Kooli võimla
Turniir `05/06 10.05 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock Rakvere Spordihall
Turniir `99/00 10.05 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Pantterit Rakvere Spordihall
Turniir `99/00 10.05 09:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Sykki Rakvere Spordihall
Turniir `99/00 09.05 20:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Tapiolan Honka Rakvere Spordihall
Turniir `99/00 09.05 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Sykki Rakvere Spordihall
Turniir `05/06 09.05 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Kadrina Rakvere Spordihall
Turniir `99/00 09.05 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Pantterit Rakvere Spordihall
Turniir `99/00 09.05 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – RSK sPORTKUNDA Rakvere Spordihall
Turniir `05/06 09.05 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Masu Basket Rakvere Spordihall
Turniir `97/98 09.05 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Lahti Namika Rakvere Spordihall
Turniir `97/98 09.05 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Pantterit Rakvere Spordihall
Turniir `99/00 08.05 20:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Tapiolan Honka Rakvere Spordihall
Turniir `99/00 08.05 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – RSK sPORTKUNDA Rakvere Spordihall
Turniir `05/06 08.05 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK – RSK sPORTKUNDA Rakvere Spordihall
Turniir `97/98 08.05 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Salva/Rock Rakvere Spordihall
Turniir `99/00 08.05 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Tarvas/Rakvere SK II Rakvere Spordihall
Turniir `97/98 08.05 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – BC Tarvas/Haljala Rakvere Spordihall
Turniir `05/06 08.05 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Karhulan Veikot Rakvere Spordihall
EMV U16 06.05 17:15 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Kalev/Viasat Sport Baltic Rakvere Spordihall
EMV U16 06.05 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Haabersti SK I Tallinna Järveotsa Gümnaasium
EMV U18 05.05 17:10 BC Tarvas/Rakvere SK – Keila KK Rahu Hall
EMV ML 02.05 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock TÜ Sph
Turniir `05/06 26.04 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Viimsi Valge 48:65 Viimsi Kool
Turniir `05/06 25.04 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Tiit Soku KK 51:60 Viimsi Kool
Turniir `05/06 25.04 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Viiimsi Must 40:25 Viimsi Kool
Turniir `05/06 24.04 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Kalev/Cramo 52:16 Viimsi Kool
Turniir `05/06 24.04 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK – SK Rim 40:55 Viimsi Kool
EMV U16 22.04 17:15 BC Tarvas/Rakvere SK II – Viljandi SK 67:62 Rakvere Spordihall
EMV U18 21.04 18:45 BC Tarvas/Rakvere SK – Valga KK/Kuldre Kool 20:0 Rakvere Spordihall
EMV U16 21.04 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – VPK 78:92 Rahu Hall
EMV U16 20.04 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – VPK 59:71 Rakvere Spordihall
EMV ML 19.04 12:45 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Rae Koss/Rae SK 55:45 Kohtla-Järve Spordihoone
EMV ML 19.04 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Hito 65:50 Kohtla-Järve Spordihoone
EMV ML 18.04 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Viimsi I 44:19 Jüri Spordihoone
EMV ML 18.04 11:10 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Viimsi II 51:6 Jüri Spordihoone
EMV U16 15.04 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Viljandi SK 87:53 Rahu Hall
EMV U18 14.04 18:45 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Tarvas/Haljala 65:89 Rakvere Spordihall
EMV U16 13.04 18:45 BC Tarvas/Rakvere SK I - KK Paulus 86:64 Rakvere Spordihall
EMV U18 13.04 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Tarvas/Haljala 54:73 Rakvere Spordihall
EMV U18 08.04 15:20 BC Tarvas/Rakvere SK I – KK Paulus 88:75 Uulu Spordikompleks
EMV U16 04.04 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – KK Rae Koss/Rae SK 79:71 Rahu Hall
EMV U16 04.04 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - Parksepa SK/Võru SK 113:57 Rahu Hall
EMV U16 04.04 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Audentese SK II 75:76 Rahu Hall
EMV U18 31.03 18:45 BC Tarvas/Rakvere SK – Audentese SK I 61:101 Rakvere Spordihall
EMV U18 30.03 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Tarvas/Haljala 75:74 Rakvere Spordihall
EMV U16 29.03 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Valga KK/Kuldre Kool 89:65 Jõhvi Spordihall
EMV U16 29.03 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - Salva/Rock II 113:71 Jõhvi Spordihall
EMV U18 25.03 19:45 BC Tarvas/Rakvere SK – VPK 70:86 Rakvere Spordihall
EMV ML 22.03 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Kesklinna KK 70:24 Rahu Hall
EMV ML 22.03 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Viimsi III 69:23 Rahu Hall
EMV U16 15.03 17:15 BC Tarvas/Rakvere SK I – Keila KK 79:75 Keila Kooli võimla
EMV U16 15.03 12:45 BC Tarvas/Rakvere SK I - Kohila SK/Märjamaa SK 94:37 Keila Kooli võimla
Turniir `05-06 15.03 12:20 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Rae Koss/Rae SK 63:12 Vinni Spordikompleks
EMV U16 14.03 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Viljandi SK 82:67 Kohtla-Järve Spordihoone
EMV U16 14.03 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – SK Vesse/Saaremaa SK 61:77 Kohtla-Järve Spordihoone
Turniir `05-06 14.03 14:40 BC Tarvas/Rakvere SK - Tartu/Salva Rock II 35:5 Vinni Spordikompleks
EMV U16 14.03 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Paide KK Seitse 94:12 Kohtla-Järve Spordihoone
Turniir `05-06 14.03 12:20 BC Tarvas/Rakvere SK - Tartu Salva/Rock I 19:12 Vinni Spordikompleks
Turniir `05-06 13.03 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK - Viru-Nigula Hundid 40:13 Vinni Spordikompleks
Turniir `05-06 13.03 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Tiit Soku KK 29:24 Vinni Spordikompleks
EMV U16 10.03 18:45 BC Tarvas/Rakvere SK II – Eole/Enteh 89:46 Rakvere Spordihall
EMV U18 08.03 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock IV 48:93 Rahu Hall
TM `00 07.03 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK - Tapiolan Honka 112:43 Kadrina Spordikompleks
EMV U16 28.02 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Haabersti SK I 111:35 Rahu Hall
EMV U16 28.02 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK II - KK Tallinn/Tallinna SK 72:61 Tallinna Järveotsa Gümnaasium
EMV U16 28.02 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Kalev/Viasat 75:73 Rahu Hall
EMV U16 28.02 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Haabersti SK II 94:78 Tallinna Järveotsa Gümnaasium
EMV U16 21.02 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – Keila KK 71:67 Sõmeru Põhikooli võimla
EMV U18 17.02 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Pärnu KK 50:91 Pärnu Spordihall
EMV U18 16.02 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Rapla KK 57:97 Rakvere Spordihall
EMV U16 15.02 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Kohila SK/Märjamaa SK 122:39 Rakvere Spordihall
TM U18 10.02 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Simuna Artiston 86:77 Simuna Põhikooli võimla
EMV U16 08.02 19:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Audentese SK II 62:27 Audentese Spordihall
EMV U16 08.02 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – KK Raek Koss/Rae SK 81:50 Audentese Spordihall
EMV U16 07.02 14:45 BC Tarvas/Rakvere SK I - Parksepa SK/Võru 135:75 Parksepa Keskkool
EMV U16 07.02 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK I - Valga KK/Kuldre Kool 101:58 Parksepa Keskkool
TM `06/07 04.02 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Viljandi SK 35:35 Rakvere Spordihall
EMV U18 01.02 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Erkmaa KK 85:82 Rahu Hall
EMV U16 31.01 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Kalev/Viasat 79:86 Kristiine PMM
EMV U16 31.01 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Haabersti SK 111:52 Kristiine PMM
EMV U18 29.01 18:45 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Tarvas/Haljala 66:92 Rahu Hall
TM U16 29.01 17:15 BC Tarvas/Rakvere SK I`00- BC Tarvas/Rakvere SK `01 57:47 Rakvere Spordihall
TM U18 28.01 19:30 BC Tarvas/Rakvere SK – RSK sPORTKUNDA 25:58 Kunda Spordikompleks
EMV U16 20.01 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Enteh Eola 77:42 Kohtla-Järve Spordihoone
EMV U18 19.01 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KA Tallinna Kalev 64:81 Rakvere Spordihall
EMV U16 17.01 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Viljandi SK 66:64 Paide Ühisgümnaasium
EMV U16 17.01 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – SK Vesse/Saaremaa SK 80:73 Paide Ühisgümnaasium
EMV U16 17.01 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Paide KK Seitse 129:20 Paide Ühisgümnaasium
EMV U18 13.01 18:40 BC Tarvas/Rakvere SK – VPK 62:105 Rakvere Spordihall
EMV U18 08.01 20:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Erkmaa KK 68:96 Tartu Korvpallikool
TM `00 07.01 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Moskva Orbita 79:71 Vinni Spordikompleks
EMV U18 06.01 17:15 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock IV 59:70 TÜ Sph
EMV U18 21.12 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Hito/Jõhvi SK 72:122 Jõhvi Spordihall
EMV U18 20.12 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Pärnu 80:93 Rahu Hall
TM U16 19.12 19:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Tapiolan Honka `99/00 78:59 Honka Halli
TM U16 19.12 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Tapiolan Honka `99 73:82 Honka Halli
EMV U16 13.12 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Haabersti SK II 95:58 Rahu Hall
EMV U16 13.12 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK II - KK Tallinn/Tallinna SK 89:52 Rahu Hall
TM U18 11.12 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Simuna Artiston 101:99 Simuna Põhikooli võimla
TM U18 10.12 20:15 BC Tarvas/Rakvere SK – Tamsalu SK Tamsalu Spordihoone
EMV U16 10.12 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – KK Hito/Jõhvi SK 119:41 Rakvere Spordihall
EMV U16 30.11 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – KK Hito/Jõhvi SK 85:55 Jõhvi Spordihall
EMV U16 30.11 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – Enteh/Eola 130:30 Jõhvi Spordihall
EMV U16 23.11 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – KK Rae Koss/Rae SK 61:62 Rahu Hall
EMV U16 23.11 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK II - Haabersti SK II Rahu Hall
EMV U16 22.11 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – BC Kalev/Viasat 41:70 Rahu Hall
EMV U16 22.11 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Audentese SK I 61:105 Rahu Hall
EMV U18 22.11 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Audentese SK I 48:106 Õismäe Spordmängude Hall
EMV U18 22.11 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KA Tallinna Kalev 62:75 Õismäe Spordmängude Hall
EMV U18 16.11 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Rapla KK 52:89 Rapla Sadolini Spordihoone
EMV U18 16.11 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Audentese SK II 94:71 Rapla Sadolini Spordihoone
EMV U16 09.11 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – KK Viimsi 57:67 Rahu Hall
EMV U16 09.11 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Rapla KK 35:106 Rapla Korvpallikool
EMV U16 08.11 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – Audentese SK II 105:33 Sõmeru Põhikooli võimla
EMV U16 08.11 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Keila KK 48:68 Rapla Korvpallikool
EMV U16 08.11 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Kohila SK/Märjamaa SK 61:75 Rapla Korvpallikool
EMV U16 08.11 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – SK Rim 54:78 Sõmeru Põhikooli võimla
TM U18 04.11 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK – ABB/KNT Spordiklubi 80:78 Kunda Spordikompleks
TM U18 21.10 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Simuna Artiston 75:64 Simuna Kooli võimla
Turniir `00 19.10 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Trinta I 57:76 Viimsi Kooli võimla
Turniir `00 18.10 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Jurmala/Keizar 73:58 Viimsi Kooli võimla
Turniir `00 18.10 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Paulus 73:57 Viimsi Kooli võimla
EMV U18 17.10 20:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Hito/Jõhvi SK 76:95 Rakvere Spordihall
EMV U18 17.10 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK - RSK sPORTKUNDA 84:48 Rakvere Spordihall
Turniir `00 17.10 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Trinta I 52:78 Haabneeme Kooli võimla
Turniir `00 17.10 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg VO 71:47 Haabneeme Kooli võimla
EKV U16 13.10 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Paulus 73:75 Pärnu Spordihall
EMV U16 12.10 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Salva/Rock II 81:62 TÜ Sph
EMV U16 12.10 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Salva/Rock I 67:84 TÜ Sph
EMV U18 11.10 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Valga KK/Kuldre Kool 81:41 Jõhvi Spordihall
EMV U18 11.10 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK - Salva/Rock V 94:67 Jõhvi Spordihall
TM `97/98 09:10 16:15 BC Tarvas/Rakvere SK – RSK sPORTKUNDA 75:77 Kunda Spordikompleks
EMV U16 08.10 16:45 BC Tarvas/Rakvere SK I – Viljandi SK 122:66 Viljandi Spordihall
EMV U16 05.10 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – VPK 55:100 Rahu Hall
EMV U16 05.10 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK II - Paide KK 7 109:19 Rahu Hall
EKV U18 04.10 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Audentese SK 47:108 Audentese Spordihall
TM `97 26.09 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock `97 TÜ Sph
TM `97 26.09 14:45 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock `96 TÜ Sph
Turniir `99 21.09 10:15 BC Tarvas/Rakvere SK II - RSK sPORTKUNDA 34:48 Vinni Spordikompleks
Turniir `99 21.09 09:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Keila KK 65:55 Vinni Spordikompleks
Turniir `99 20.09 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Tarvas/Rakvere SK II 57:51 Vinni Spordikompleks
Turniir `99 20.09 13:15 BC Tarvas/Rakvere SK II - Masu Basket 23:72 Vinni Spordikompleks
Turniir `99 20.09 09:30 BC Tarvas/Rakvere SK I - Audentese SK 56:78 Vinni Spordikompleks
Turniir `99 19.09 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK I - Kotka KTP 47:54 Vinni Spordikompleks
Turniir `99 19.09 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK II - Vilnius Visu Kartu 48:69 Vinni Spordikompleks
Turniir `99 19.09 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – RSK sPORTKUNDA 53:41 Vinni Spordikompleks
Turniir `99 19.09 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK II - Keila KK 33:56 Vinni Spordikompleks
Turniir `99 14.09 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK – BS Riga 48:41 Õismäe Sportmängude Hall
Turniir `99 19.09 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KA Tallinna Kalev 55:34 Õismäe Sportmängude Hall
Turniir `99 13.09 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BS Riga 41:37 Õismäe Sportmängude Hall
Turniir `99 12.09 16:15 BC Tarvas/Rakvere SK - BC Kalev/Viasat 35:23 Õismäe Sportmängude Hall
Turniir `99 12.09 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Runa 56:31 Õismäe Sportmängude Hall
Turniir `99 30.08 09:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Reaalkooli SK Rakvere Spordihall
Turniir `99 29.08 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Valmiera Rakvere Spordihall
Turniir `00 29.08 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Valmiera Rakvere Spordihall
Turniir `99 29.08 09:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Admiraliteiskaya Rakvere Spordihall
Turniir `97 29.08 08:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Madonas BJSS Sõmeru Põhikooli võimla
Turniir `00 28.08 19:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Jelgava BJSS Rakvere Spordihall
Turniir `99 28.08 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Jelgava BJSS Rakvere Spordihall
Turniir `97 28.08 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Admiraliteiskaya Sõmeru Põhikooli võimla
Turniir `99 28.08 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – VPK Rakvere Spordihall
Turniir `00 28.08 09:00 BC Tarvas/Rakvere SK – South West Basketball Rakvere Spordihall
Turniir `97 28.08 09:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – VPK Sõmeru Põhikooli võimla
TM `97/98 24.08 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg VO 67:59 Vinni Spordikompleks
TM `97/98 21.08 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Mõštitši 52:57 Kadrina Spordikompleks
TM `97/98 15.08 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Salva/Rock 42:82 Torma Spordihall
TM `99/00 11.08 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Honka 108:55 Honka Spordihall
TM `99/00 11.08 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Honka 72:69 Honka Spordihall

Liiga Aeg Mäng Tulemus Koht
Turniir `97 01.06 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Runa 29:51 Õismäe Sportmängude Hall
Turniir `00 01.06 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK - BA Tallinna Kalev 93:29 Õismäe Sportmängude Hall
Turniir `97 31.05 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock 47:57 Õismäe Sportmängude Hall
Turniir `00 31.05 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Haabersi SK/Marcus SK 80:46 Õismäe Sportmängude Hall
Turniir `00 31.05 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Tallinn 108:9 Õismäe Sportmängude Hall
Turniir `97 31.05 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Tallinn 53:50 Õismäe Sportmängude Hall
Turniir `00 30.05 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Nõmme SK 67:29 Õismäe Sportmängude Hall
Turniir `97 30.05 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK – SK Rim II 42:54 Õismäe Sportmängude Hall
Turniir `97 30.05 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – SK Rim I 46:67 Õismäe Sportmängude Hall
Turniir `00 30.05 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BS Ogre 70:38 Õismäe Sportmängude Hall
Turniir `00 25.05 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Sykki 59:44 Rakvere Spordihall
Turniir `00 25.05 13.00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Pantterit 26:43 Rakvere Spordihall
Turniir `97 25.05 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – NMKY 46:47 Rakvere Spordihall
Turniir `98/99 25.05 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – NMKY Vinni Spordikompleks
Turniir `97 24.05 20:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Lapperanta Red 46:43 Rakvere Spordihall
Turniir `98/99 24.05 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Panevežys 42:67 Vinni Spordikompleks
Turniir `00 24.05 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Pantterit 52:15 Rakvere Spordihall
Turniir `98/99 24.05 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – RSK sPORTKUNDA 30:26 Vinni Spordikompleks
Turniir `00 24.05 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Sykki 27:38 Rakvere Spordihall
Turniir `00 24.05 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Wartti 44:24 Rakvere Spordihall
Turniir `97 24.05 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – RSK sPORTKUNDA 26:33 Rakvere Spordihall
Turniir `00 24.05 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - Kavo 77:14 Rakvere Spordihall
Turniir `98/99 24.05 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KTP 60:23 Vinni Spordikopleks
Turniir `97 23.05 21:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock 28:51 Rakvere Spordihall
Turniir `00 23.05 21:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - EBT II 85:13 Rakvere Spordihall
Turniir `98/99 23.05 20:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Pantterit Vinni Spordikompleks
Turniir `00 23.05 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Puhu Rakvere Spordihall
Turniir `97 23.05 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – NMKY 40:25 Rakvere Spordihall
Turniir `98/99 23.05 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Pakvi Vinni Spordikompleks
Turniir `00 23.05 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - Lokoko 81:8 Rakvere Spordihall
EMV C 06.05 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Kalev/Viasat 60:97 Rakvere Spordihall
EMV B 04.05 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – BC Tarvas/Rakvere SK I 67:79 Rahu Hall
EMV B 04.05 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – BC Kalev/Fennster 75:55 Rahu Hall
TM A 01.05 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock `97 66:76 TÜ Sph
TM A 01.05 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock `96 72:103 TÜ sph
EMV C 30.04 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Kalev/Viasat 57:79 Kristiine Pallimängude Maja
EMV B 27.04 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Rapla KK 80:64 Rahu Hall
EMV C 25.04 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Kalev/Viasat 73:64 Rakvere Spordihall
EMV C 20.04 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Erkmaa KK 41:43 Tartu Korvpallikool
EMV C 20.04 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock 74:100 TÜ Sph
EMV C 17.04 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – SK Rim 73:89 Õismäe Sportmängude Hall
EMV B 13.04 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – BC Tarvas/Rakvere SK I 74:81 Rahu Hall
EMV B 12.04 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – KK Tallinn/Tallinna Kalev 53:92 Rahu Hall
EMV B 12.04 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Keila KK 70:77 Rahu Hall
EMV B 24.03 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Tarvas/Rakvere SK II 73:90 Rakvere Spordihall
EMV B 23.03 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK III – Räpina SK 91:53 Rahu Hall
EMV B 23.03 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK III - Parksepa SK/Võru 91:66 Rahu Hall
EMV B 22.03 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – KK Tallinn/Tallinna Kalev 49:92 Õismäe Sportmängude Hall
EMV B 22.03 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Keila KK 70:55 Õismäe Sportmängude Hall
TM A 20.03 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Audentese SK 68:75 Rakvere Spordihall
TM B 18.03 20:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Honka 96` Honka Halli
TM C 18.03 19:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Honka 00` Honka Halli
TM B 18.03 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Honka 97/98` Honka Halli
TM C 18.03 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Honka 99` Honka Halli
EMV B 16.03 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK III – Valga KK/Kuldre Kool 76:74 Rahu Hall
EMV B 16.03 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK III - Viljandi SK 50:47 Rahu Hall
EMV B 15.03 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK II -BC Kalev/Fennster 65:58 Rahu Hall
EMV B 15.03 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Haabersti SK 80:65 Rahu Hall
EMV C 09.03 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Erkmaa KK 69:76 Õismäe Sportmängude Maja
EMV C 09.03 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK  – Salva/Rock 63:73 Õismäe Sportmängude Maja
EMV C 08.03 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK – SK Rim 75:97 Õismäe Sportmängude Maja
TM A 04.03 18:45 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Hito 66:62 Rakvere Spordihall
EMV C 03.03 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Keila KK 96:94 Rakvere Spordihall
EMV B 02.03 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK III – Parksepa SK/Võru 75:76 Räpina Kooli võimla
EMV B 02.03 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK III – Räpina SK 69:40 Räpina Kooli võimla
EMV B 02.03 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK II - Salva/Rock II 67:54 Sõmeru Põhikooli võimla
EMV B 02.03 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Erkmaa KK II 67:57 Sõmeru Põhikooli võimla
EMV C 20.02 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Kalev/Viasat 76:69 Siili Pallimängude maja
EMV B 16.02 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Erkmaa KK II 76:54 TÜ sph
EMV B 16.02 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Salva/Rock II 78:63 TÜ sph
EMV B 15.02 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK III – Valga KK 83:54 Kuldre kool
EMV B 15.02 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK III – Viljandi SK 56:60 Kuldre kool
EMV A 12.02 18:45 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock IV 59:73 TÜ sph
EMV C 10.02 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – SK Rim 73:84 Õismäe Pallimängude maja
EMV A 09.02 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Tartu Kalev 65:67 Rakvere Spordihall
EMV A 09.02 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Salva/Rock III 71:62 Rakvere Spordihall
EMV C 06.02 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK - KK Viimsi 82:72 Viimsi Algkooli võimla
EMV C 05.02 15:40 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Reaal 88:56 Kalevi Spordihall
EMV A 01.01 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock IV 65:86 TÜ sph
EMV A 01.02 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock V 73:80 TÜ sph
Turniir `99 26.01 09:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Noginsk 106:19 Vinni Spordikompleks
Turniir `99 25.03 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Erkmaa KK 72:50 Vinni Spordikompleks
Turniir `99 25.01 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Viimsi 72:46 Vinni Spordikompleks
Turniir `99 24.01 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Helsingi MaSu 50:60 Vinni Spordikompleks
Turniir `99 24.01 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Riga Keizarmezs 77:68 Vinni Spordikompleks
EMV B 19.01 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – RSK sPORTKUNDA 73:58 Kunda Spordikompleks
EMV B 19.01 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK III – Sillamäe Kalev 94:51 Kunda Spordikompleks
EMV B 19.01 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Sillamäe Kalev 131:32 Kunda Spordikompleks
EMV B 19.01 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK III – RSK sPORTKUNDA 47:61 Kunda Spordikompleks
EMV C 11.01 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK - KK Paulus 82:75 Sõmeru Põhikooli võimla
EMV C 11.01 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Rapla KK 85:73 Sõmeru Põhikooli võimla
TM `00 05.01 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Lepy 111:34 Rakvere Spordihall
TM `00 05.01 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Lepy 100:20 Rahu Hall
TM `98/99 05.01 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Lepy 97:38 Rahu Hall
TM `97/98 05.01 09:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Honka 111:64 Rahu Hall
TM `00 04.01 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Lepy 121:9 Rakvere Spordihall
TM `97/98 04.01 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Honka 95:45 Rahu Hall
TM `98/99 04.01 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK -Lepy Rahu Hall
EKV C 20.12 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock 128:51 TÜ sph
EMV C1 14.12 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock 69:68 TÜ sph
EMV B 13.12 17:15 BC Tarvas/Rakvere SK II – BC Tarvas/Rakvere SK III 94:36 Rakvere Spordihall
EMV C1 12.12 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Keila KK 91:68 Keila Kooli võimla
EMV B 11.12 19:30 BC Tarvas/Rakvere SK II - VPK II 97:38 Rakvere Spordihall
EMV C1 07.12 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Erkmaa KK 75:62 Tartu KK
EMV A 04.12 19:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – VPK 73:83 Rakvere Spordihall
EMV B 04.12 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK III – VPK II 52:63 Rakvere Spordihall
EKV C1 30.11 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Keila KK 86:66 Rahu Hall
EMV A 24.11 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Tartu Kalev 55:71 Rahu Hall
EMV A 24.11 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Salva/Rock III 67:71 Rahu Hall
EKV C 11.11 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Reaal 74:62 Kalevi Spordihall
EMV A 10.11 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – sPORTKUNDA/Eler Hydraulic 78:69 Rahu Hall
EMV C1 10.11 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Kalev/Viasat 70:77 Keila Kooli võimla
EMV C1 10.11 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – SK Rim 76:94 Keila Kooli võimla
EMV A 10.11 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – VPK 48:79 Rahu Hall
EMV B 03.11 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Sillamäe Kalev 128:28 Rahu Hall
EMV B 03.11 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK III - Sillamäe Kalev 84:45 Rahu Hall
EMV B 03.11 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK II - sPORTKUNDA/Eler Hydraulic 89:34 Rahu Hall
EMV B 03.11 10:30 BC TArvas/Rakvere SK III – sPORTKUNDA/Eler Hydraulic 51:68 Rahu Hall
EKV B 24.10 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Rapla KK 67:83 Rapla Spordihoone
EMV A 19.10 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – KK Hito/Jõhvi `97 64:79 Jõhvi Spordihall
EMV A 19.10 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – SK Energia Narva 90:68 Jõhvi Spordihall
EMV C1 16.10 19:40 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Viimsi 79:54 Viimsi Algkool
EMV C1 16.10 15:40 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Reaal 108:62 Kalevi Spordihall
EMV A 13.10 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Salva/Rock V 62:74 TÜ Spordihoone
EMV B 12.10 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK II - BC Tarvas/Rakvere SK III 138:47 Rakvere Spordihall
EMV B 11.10 18:20 BC Tarvas/Rakvere SK II – VPK II 101:51 Rakvere Spordihall
EMV B 09.10 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK III – VPK II 73:82 Rakvere Spordihall
EMV C1 05.10 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Rapla KK 66:69 Rapla Spordihoone
EMV C1 05.10 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Paulus 73:69 Rapla Spordihoone
TM C1 03.10 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK `00 – BC Tarvas/Rakvere SK `01 60:46 Rahu Hall
EMV C1 29.09 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock 73:63 Rakvere Spordihall
EMV C1 29.09 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Erkmaa KK 69:86 Rakvere Spordihall
Turniir 00 22.09 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Šarunas Marciulionis BA 55:91 Rakvere Spordihall
Turniir 00 21.09 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Keila KK 58:49 Rakvere Spordihall
Turniir 00 21.09 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Paulus 74:60 Rakvere Spordihall
Turniir 00 20.09 15:10 BC Tarvas/Rakvere SK – Kotka KTP I 89:34 Rakvere Spordihall
Turniir 00 20.09 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Rapla KK 56:52 Rakvere Spordihall
Turniir 99 15.09 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg NAB I Kristiine Spordimaja
Turniir 99 14.09 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Keižermežs Kristiine Spordimaja
Turniir 99 14.09 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KA Tallinna Kalev Kristiine Spordimaja
Turniir 99 13.09 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Reaal 49:63 Kristiine Spordimaja
Turniir 99 13.09 09:30 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg NAB II 40:50 Kristiine Spordimaja
TM 99/00 26.08 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg Kalinskaya 58:67 Vinni Spordikompleks
Turniir 95 24.08 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Tarvas/Rakvere SK II 79:89 Sõmeru Põhikooli võimla
Turniir 99 24.08 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK – HNMKY 64:79 Rahu Hall
Turniir 97 24.08 09:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Samara 27:47 Rakvere Spordihall
Turniir 97 23.08 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Gulbene 60:45 Rakvere Spordihall
Turniir 99 23.08 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Admiraliteiskaya II 20:0 Rahu Hall
Turniir 97 23.08 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Valmiera 13:41 Rakvere Spordihall
Turniir 95 23.08 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Valmiera 49:86 Sõmeru Põhikooli võimla
Turniir 99 23.08 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Admiraliteiskaya I 46:82 Rahu Hall
Turniir 95 23.08 08:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Akmene 83:57 Sõmeru Põhikooli võimla
Turniir 99 22.08 19:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Valmiera 45:95 Rahu Hall
Turniir 95 22.08 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – KTP 52:62 Sõmeru Põhikooli võimla
Turniir 97 22.08 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Akmene 32:83 Rakvere Spordihall
Turniir 97 22.08 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Admiraliteiskaya 36:61 Rakvere Spordihall
Turniir 99 22.08 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK – HNMKY 53:78 Rahu Hall
Turniir 95 22.08 09:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Tiit Soku KK 58:73 Sõmeru Põhikooli võimla
TM 00 19.08 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg Kalinskaya 76:77 Vinni Spordikompleks
TM 95 09.08 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – EBT Mäng katkestati Rakvere Spordihall
TM 97-99 09.08 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – EBT 76:50 Rahu Hall
TM 99/00 04.08 19:20 BC Tarvas/Rakvere SK 99/00 – Honka II 36:78 Rakvere Spordihall
TM 97/98 04.08 17:20 BC Tarvas/Rakvere SK 97/98 – Honka I 79:60 Rakvere Spordihall
TM 99/00 02.08 20:20 BC Tarvas/Rakvere SK 99/00 – Honka II 57:63 Rakvere Spordihall

Liiga Aeg Mäng Tulemus Koht
Turniir C 02.06 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg NAB Kristiine Spordimaja
Turniir C 01.06 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Vilnius KM Kristiine Spordimaja
Turniir C 01.06 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Tallinn Kristiine Spordimaja
Turniir C 31.05 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg VO Kristiine Spordimaja
Turniir C 31.05 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KA Tallinna Kalev Kristiine Spordimaja
Turniir B 26.05 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Puhu 60:32 Sõmeru Põhikooli võimla
Turniir C 26.05 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK 00 – BC Tarvas/Rakvere SK 99 46:65 Vinni Spordikompleks
Turniir A 26.05 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Panevežys 55:54 Haljala Gümnaasiumi võimla
Turniir B 25.05 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK – LOKOKO 64:33

Sõmeru Põhikooli võimla

Turniir A 25.05 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Warriors 60:56 Haljala Gümnaasiumi võimla
Turniir C 25.05 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK 00 – Kohila 68:58 Vinni Spordikompleks
Turniir C 25.05 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK 99 – Ura Basket 47:37 Vinni Gümnaasiumi võimla
Turniir A 25.05 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Kalev/Cramo 98:56 Haljala Gümnaasiumi võimla
Turniir C 25.05 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK 00 – RSK sPORTKUNDA 43:29 Vinni Spordikompleks
Turniir B 25.05 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Lahti NMKY 50:52 Sõmeru Põhikooli võimla
Turniir C 25.05 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK 99 – Kori 80 60:34 Vinni Spordikompleks
Turniir A 25.05 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - RSK sPORTKUNDA 20:0 Haljala Gümnaasiumi võimla
Turniir A 24.05 20:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - BC Tarvas/Rakvere SK II 67:53 Haljala Gümnaasiumi võimla
Turniir C 24.05 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK 00 – Ura Basket 32:49 Vinni Spordikompleks
Turniir B 24.05 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK – PUHU 67:31 Sõmeru Põhikooli võimla
Turniir C 24.05 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK 99 - TOPOLA 72:22 Vinni Spordikompleks
Turniir A 24.05 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Porvoon Tarmo 66:50 Haljala Gümnaasiumi võimla
Turniir C 24.05 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK 00 – BC Star 49:29 Vinni Gümnaasiumi võimla
Turniir C 24.05 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK 99 – Kohila 59:34 Vinni Spordikompleks
Turniir B 24.05 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – LOKOKO 69:31 Sõmeru Põhikooli võimla
EMV C1 19.05 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – SK Rim 83:40 Rapla Spordihoone
EMV C1 19.05 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – United Loggers Rapla 56:63 Rapla Spordihoone
EMV C2 05.05 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Erkmaa KK 54:50 Rahu Hall
EMV B 04.05 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock I 64:108 Ülenurme Gümnaasiumi Sph
EMV B 04.05 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Audentese SK II 91:72 Ülenurme Gümnaasiumi Sph
EMV C2 04.05 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Kalev/Viasat 60:40 Sõmeru Põhikooli võimla
EMV A 28.04 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – TYCO/Rapla KK 57:66 Rapla Sadolini Sph
EMV A 28.04 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Kalev/Cramo 89:65 Rapla Sadolini Sph
EMV C1 28.04 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK I - Audentese SK/Tiit Soku KK 103:99 Sõmeru Põhikooli võimla
EMV C1 27.04 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Reaalkooli SK 70:81 Sõmeru Põhikooli võimla
EMV C1 27.04 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – SK Rim 67:62 Sõmeru Põhikooli võimla
EMV B 24.04 17:10 BC Tarvas/Rakvere SK – Tiit Soku KK 93:57 Rakvere Spordihall
EMV C2 23.04 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK – United Loggers Rapla 55:50 Rapla Spordihoone
EMV B 21.04 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK - KK Viimsi 90:84 Tartu TÜ sph
EMV C2 20.04 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – United Loggers Rapla 61:28 Rahu Hall
EMV B 20.04 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Erkmaa KK 71:98 Tartu TÜ sph
EMV B 20.04 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Salva/Rock I 66:63 Tartu TÜ sph
EMV C1 14.04 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Audentese SK/Tiit Soku KK 55:85 Tallinna Liivalaia Gümnaasium
EMV C1 13.04 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - SK Rim 93:44 Tallinna Liivalaia Gümnaasium
EMV C1 13.04 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – Reaalkooli SK 75:85 Tallinna Liivalaia Gümnaasium
EMV B 07.04 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock I 32:96 Rahu Hall
EMV A 07.04 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Tabasalu PK/Kohila SK 68:66 Tabasalu Spordihoone
EMV A 07.04 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Pärnu/Fameron 77:91 Tabasalu Spordihoone
EMV B 07.04 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Erkmaa KK 65:80 Rahu Hall
EMV A 06.04 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – SK Vesse/Saaremaa SK 90:81 Tabasalu Spordihoone
EMV C1 06.04 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK – RSK sPORTKUNDA/Kunda Nordic 39:46 Tiit Soku KK
EMV C1 06.04 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK II -  Haabersti SK 57:67 Tiit Soku KK
EMV C2 28.03 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK - BC Kalev/Viasat 61:59 Rakvere Spordihall
EMV B 25.03 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK - KK Viimsi 114:70 Viimsi Kooli spordikompleks
TM 00 15.03 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – HNMKY II 81:33 RRG võimla
TM 00 15.03 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – HNMKY I 47:32 RRG võimla
EMV C2 15.03 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Reaalkooli SK 99:46 Rahu Hall
EMV A 10.03 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Pärnu/Fameron 85:79 Rahu Hall
EMV C1 10.03 15:15 BC Tarvas/Rakvere SK – SK Rim 61:67 Rocca Al Mare Kooli võimla
EMV A 10.03 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Tabasalu PK/Kohila SK 70:55 Rahu Hall
EMV C1 10.03 11:15 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Viimsi 78:44 Rocca Al Mare Kooli võimla
EMV B 09.03 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock I 65:75 Rakvere Spordihall
EMV A 09.03 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – SK Vesse/Saaremaa Spordikool 70:65 Rahu Hall
EMV B 09.03 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – VPK 82:88 Rakvere Spordihall
EMV C1 03.03 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Kalev/Viasat 86:46 Rakvere Spordihall
EMV C1 03.03 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – SK Rim 85:71 Rakvere Spordihall
EMV C1 02.03 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Viljandi Spordikool 95:54 Tartu TÜ Sph
EMV C1 02.03 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Salva/Rock II 93:63 Tartu TÜ Sph
EMV B 23.02 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Audentese SK I 61:103 Audentese SK
EMV B 23.02 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Audentese SK II 88:90 Audentese SK
EMV C1 21.02 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – RSK sPORTKUNDA 51:44 Kunda Spordikompleks
EMV C1 20.02 19:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – VPK 87:97 Rakvere Spordihall
EMV A 18.02 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Parksepa SK/Võru 79:88 Parksepa Keskkool
EMV C1 17.02 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Rapla KK 68:75 Rapla Spordihoone
EMV C1 17.02 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – KK Paulus 81:88 Rapla Spordihoone
EMV B 16.02 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – FINNLOG 71:82 Jõhvi Spordihall
EMV C2 16.02 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Keila KK 69:60 Rahu Hall
EMV B 16.02 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Rapla KK 63:87 Jõhvi Spordihall
EMV C2 16.02 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Rapla KK 69:67 Rahu Hall
EMV A 11.02 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Tiit Soku KK 71:70 Rakvere Spordihall
EMV C1 10.02 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Valga Korvpallikool 97:45 Kunda Spordikompleks
EMV C1 10.02 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Kuldre Kool 80:41 Kunda Spordikompleks
EMV C1 09.02 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – KK Viimsi 75:96 Tallinna Liivalaia Gümnaasium
EMV C1 09.02 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Reaalkooli SK 76:88 Tallinna Liivalaia Gümnaasium
EMV A 06.02 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock I 77:87 TÜ Spordihoone
EMV A 03.02 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Hito 65:78 Jõhvi Spordihall
EMV B 26.01 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK – T. Soku KK 93:59 Viimsi Kooli spordikompleks
EMV B 26.01 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Viimsi 90:49 Viimsi Kooli spordikompleks
EMV B 23.01 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Hito/Jõhvi 66:72 Rakvere Spordihall
EMV A 21.01 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK – TYCO Rapla 65:70 Sadolini Spordihoone
EMV C1 19.01 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – Salva/Rock I 94:112 Rahu Hall
EMV C1 19.01 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Sillamäe Kalev 46:44 Sillamäe Spordihoone
EMV C1 19.01 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – Erkmaa KK 101:83 Rahu Hall
EMV C1 19.01 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – KK Hito/Jõhvi 80:50 Sillamäe Spordihoone
EMV C1 13.01 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – SK Rim 80:70 Kristiine PPM
EMV C1 13:01 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - BC Kalev/Viasat 81:67 Kristiine PPM
TM C1 06.01 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Masu 57:62 Väike-Maarja Spordihoone
TM B 06.01 09:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Lepy 92:41 Sõmeru Põhikooli võimla
TM C1 05.01 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Masu 50:54 Väike-Maarja Spordihoone
TM B 05.01 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Lepy 85:34 Sõmeru Põhikooli võimla
TM C1 05.01 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Lepy 90:15 Haljala Spordihoone
TM C1 05.01 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Lepy 65:47 Haljala Spordihoone
TM B 04.01 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Lepy 74:56 Sõmeru Põhikooli võimla
EMV C1 16.12 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – VPK 73:86 Rakvere Spordihall
EMV A 12.12 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Tabasalu PK/Kohila SK 85:62 Rakvere Spordihall
EMV B 09.12 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – VPK 77:100 Rakvere Spordihall
EMV C1 09.12 14:40 BC Tarvas/Rakvere SK II – Salva/Rock II 71:46 Kunda Spordikompleks
EMV C1 09.12 12:50 BC Tarvas/Rakvere SK II – Viljandi Spordikool 95:46 Kunda Spordikompleks
EMV B 09.12 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock I 69:61 Rakvere Spordihall
EMV A 03.12 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock II 90:92 Ülenurme Gümnaasiumi sph
EMV C1 01.12 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – KK Paulus 63:53 Rahu Hall
EMV B 01.12 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Audentese SK I 58:82 Jõhvi Spordihall
EMV B 01.12 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Audentese SK II 103:62 Jõhvi Spordihall
EMV C1 01.12 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Rapla KK 86:64 Rahu Hall
EMV A 26.11 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Parksepa SK/Võru 80:66 Rakvere Spordihall
EMV C2 21.11 18:40 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Tarvas/Rakvere SK II 81:28 Rahu Hall
EMV A 19.11 17:15 BC Tarvas/Rakvere SK – Tiit Soku KK 88:60 Tiit Soku KK
EKV A 18.11 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Pärnu 53:107 Pärnu Spordihall
EMV C1 18.11 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – RSK sPORTKUNDA 86:72 Rahu Hall
EMV C1 17.11 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Valga KK 128:30 Kuldre kool
EMV C1 17.11 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Kuldre kool 87:43 Kuldre kool
EKV C1 14.11 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – VPK 64:77 Rakvere Spordihall
EMV A 12.11 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock I 49:65 Rakvere Spordihall
EMV C2 11.11 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - Puiga APS 98:28 Sõmeru Põhikooli võimla
EMV C2 10.11 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK I - Erkmaa KK 66:56 Sõmeru Põhikooli võimla
EMV C2 10.11 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Salva/Rock 49:46 Sõmeru Põhikooli võimla
EMV A 05.11 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Hito/Jõhvi 70:73 Rakvere Spordihall
EMV B 04.11 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – FINNLOG 72:74 Sadolini Spordihoone
EMV B 04.11 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Rapla KK 60:72 Sadolini Spordihoone
EMV C1 04.11 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Reaalkooli SK 82:88 Rakvere Spordihall
EMV C1 04.11 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – KK Viimsi 66:75 Rakvere Spordihall
EMV A 29.10 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – TYCO Rapla 76:79 Rakvere Spordihall
Turniir 00 28.10 12:45 BC Tarvas/Rakvere SK I – St Petersburg NAB I 43:71 Rakvere Spordihall
Turniir 00 28:10 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Muki 57:50 Rakvere Spordihall
Turniir 00 27.10 18:10 BC Tarvas/Rakvere SK I - Panevezys Sports School 49:37 Rakvere Spordihall
Turniir 00 27.10 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Warrti Basket 56:52 Rakvere Spordihall
Turniir 00 27.10 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – SK Rim 54:38 Rakvere Spordihall
Turniir 00 27.10 12:20 BC Tarvas/Rakvere SK I - Tserevopetš Sports School No.3 92:29 Rakvere Spordihall
Turniir 00 26.10 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Panevežys Sports School 52:78 Rahu Hall
Turniir 00 26.10 13:40 BC Tarvas/Rakvere SK I - Rapla KK 56:43 Rakvere Spordihall
Turniir 00 26.10 09:00 BC Tarvas/Rakvere SK II - St Petrsburg VO 38:29 Rakvere Spordihall
Turniir 00 26.10 09:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Wartti Basket 62:50 Rakvere Spordihall
EKV B 24.10 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Hito/Jõhvi 60:65 Jõhvi Spordihall
EKV C1 22.10 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - SK Rim 77:69 Tallinna Tööstushariduskeksus
TM C2 20.10 20:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Sykki 63:49 Rahu Hall
TM B 20.10 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Sykki 55:18 Rahu Hall
EMV A 16.10 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Tabasalu PK/Kohila SK 50:89 Kohila Spordihoone
EMV B 14.10 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Viimsi 115:67 Sõmeru Spordihall
EMV C1 14.10 14:45 BC Tarvas/Rakvere SK II - Sillamäe Kalev 69:34 Vinni Spordihoone
EMV B 14.10 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – T. Soku KK 95:41 Sõmeru  Spordihall
EMV C1 14.10 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – KK Hito/Jõhvi 69:53 Vinni Spordihoone
EMV C1 13.10 15:30 BC Tarvas/Rakveer SK I – Salva/Rock I 56:84 Turu tn Spordihoone
EMV C1 13.10 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Erkma KK 63:80 Turu tn Spordihoone
EMV A 08.10 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK - Salva/Rock II 74:57 Rakvere Spordihall
EMV C2 06.10 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - KK Hito/Jõhvi 79:21 Kunda Spordikompleks
EMV C2 06.10 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – sPORTKUNDA/Kunda Nordic 93:31 Kunda Spordikompleks
EMV B 05.10 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Hito/Jõhvi 48:55 Jõhvi Spordihall
Turniir 00 23.09 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Erkmaa KK 60:38 Turu tn Spordihoone
Turniir 00 22.09 17:15 BC Tarvas/Rakvere SK – Marciulionise BA 51:70 Turu tn Spordihoone
Turniir 00 22.09 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg VO 56:32 Turu tn Spordihoone
Turniir 00 21.09 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Tallinn 52:37 Turu tn Spordihoone
Turniir 00 21.09 11:15 BC Tarvas/Rakvere SK – Keila KK 86:44 Turu tn Spordihoone
TM oo 19.09 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK 00 – BC Tarvas/Rakvere SK 01 107:31 Rahu Hall
TM 99 08.09 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Kaarina Ura 83:70 Rakvere Spordihall
TM 00 07.09 20:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Kaarina Ura 69:54 Rakvere Spordihall
august
TM 99/00 31.08 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Tartu Ülikool II 67:57 TÜ Spordihoone
TM 99/00 31.08 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Tartu Ülikool II 66:47 TÜ Spordihoone
NG Cup 99 25.08 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Admiraliteiskaya 34:62 Kalevi Spordihall
NG Cup 97 25.08 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Jelgavas BJSS 54:47 Rakvere Spordihall
NG Cup 94 25.08 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Rujiena 37:47 Rahu Hall
NG Cup 97 28.08 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Admiraliteiskaya 41:50 Rakvere Spordihall
NG Cup 94 24.08 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - BC Tarvas/Rakvere SK II 41:26 Rahu Hall
NG Cup 99 24.08 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK - South West 19:15 RRG Võimla
NG Cup 97 24.08 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Sdjussor Samara 34:52 Rakvere Spordihall
NG Cup 99 24.08 08:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Audentese SK 63:29 RRG Võimla
NG Cup 99 23.08 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Saule-Šiaulai 34:48 Kalevi Spordihall
NG Cup 94 23.08 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – BS Spars 36:57 Rahu Hall
NG Cup 97 23.08 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BS Stars 29:56 Rakvere Spordihall
NG Cup 99 23.08 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – MuKi 20:49 Kalevi Spordihall
NG Cup 97 23.08 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK – HNMKY 28:48 Rakvere Spordihall
NG Cup 94 23.08 09:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Lapperannan NMKY 48:50 Rahu Hall
TM 99/00 17.08 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg Komeet 71:71 Voka Spordihoone
TM94/95 10.08 19:30 BC Tarvas/Rakvere SK – EBT I 69:68 Rakvere Spordihall
TM 97 10.08 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK - EBT I 76:71 Rakvere Spordihall
TM 94/95 10.08 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK - EBT II 91:44 Rakvere Spordihall
TM 97 10.08 09:00 BC Tarvas/Rakvere SK - EBT II 75:44 Rakvere Spordihall
TM 00 10.08 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg NAB 99 53:58 Rakvere Spordihall
TM 97 04.08 17:20 BC Tarvas/Rakvere SK – Tapiolan Honka I 73:67 Rakvere Spordihall
TM 97 03.08 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – KTP 53:80 Rakvere Spordihall
TM 97 03.08 17:20 BC Tarvas/Rakvere SK II - Tapiolan Honka II 65:52 Rakvere Spordihall
TM 00 01.08 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg NAB 62:66 Vinni Spordikompleks
mai
Turniir B 27.05 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Rujena 48:29 TTÜ Spordihall
Turniir B 26.05 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK - KK Viimsi 50:14 TTÜ Spordihall
Turniir B 26.05 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Moscow Runa 45:24 TTÜ Spordihall
Turniir B 25.03 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Tallinn 33:28 TTÜ Spordihall
Turniir B 25.05 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Sabonis Basketball Academy 34:71 TTÜ Spordihall
Turniir B 25.05 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BS Riga 33:31 TTÜ Spordihall
Turniir D 13.05 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Kauhajoki 74:25 Rakvere Spordihall
Turniir B 13.05 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – FOKOPO 49:60 Sõmeru PK võimla
Turniir A 13.05 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Pyrintö I 32:53 Rakvere Spordihall
Turniir A 12.05 17:00 BC TArvas/Rakvere SK II – Pyrintö II 50:60 Rakvere Spordihall
Turniir D 12.05 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Kori 80 68:28 Rakvere RG võimla
Turniir B 12.05 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Lahti NMKY II 58:24 Sõmeru PK võimla
Turniir A 12.05 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – FOKOPO 41:33 Rakvere Spordihall
Turniir B 12.05 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK II - Lahti NMKY II 58:24 Sõmeru PK võimla
Turniir D 12:05 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - RSK sPORTKUNDA 66:22 Rakvere RG võimla
Turniir A 12.05 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK II - EBT II 72:22 Rakvere Spordihall
Turniir B 12.05 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – BC Rim 33:72 Sõmeru PK võimla
Turniir A 11.05 21:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – BC Tarvas/Rakvere SK I 44:54 Rakvere Spordihall
Turniir D 11.05 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Lou Basket 80:11 Rakvere RG võimla
Turniir B 11.05 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – FOKOPO 50:63 Sõmeru PK võimla
Turniir A 11.05 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Pyrintö I 41:58 Rakvere Spordihall
Turniir D 11.05 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – LOKOKO 32:10 Rakvere RG võimla
Turniir B 11.05 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Lahti NMKY I 35:40 Sõmeru PK võimla
aprill
EMV C2 27.04 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – VPK 47:64 Sõmeru Põhikooli võimla
EMV C2 25.04 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – VPK 44:70 Rakvere Spordihall
EMV C2 24.04 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – SK Rim 54:47 Tallinna Tööstushariduskeskus
EMV C2 23.04 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – SK Rim 71:48 Rahu Hall
EMV D 22.04 11:15 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Tartu Ülikool 77:76 A. Le Coq Spordimaja, Tartu
EMV D 21.04 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Kalev/Viasat 57:48 Turu tn Spordihoone, Tartu
EMV D 21.04 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Rapla KK 91:57 Turu tn Spordihoone, Tartu
EMV C2 14.04 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Rim 63:44 Väike-Maarja Spordihoone
EMV C2 14.04 13:15 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Viimsi 47:65 Väike-Maarja Spordihoone
LVL 02.04 18:30 Rakvere Gümnaasium – Simuna Artiston 64:47 Rakvere Spordihall
EMV D 01.04 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Kalev/Viasat 80:59 Rahu Hall
märts
EMV D 31.03 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Tallinna Reaalkool SK 73:35 Rahu Hall
EMV D 31.03 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Rim 81:54 Rahu Hall
LVL 24.03 16:00 Rakvere Gümnaasium – ETR Builder/KÜG 63:46 Kunda Spordikompleks
LVL 18.03 16:30 Rakvere Gümnaasium – Rakvere Ametikool 81:54 Rakvere Spordihall
LVL 12.03 18:30 Rakvere Gümnaasium – Hulja 75:74 Rakvere Spordihall
EMV C2 03.03 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Tallinna Reaalkool SK 84:50 Siili Spordihoone
EMV C2 03.03 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Kalev/Viasat 37:66 Siili Spordihoone
veebruar
LVL 26.02 16:30 Rakvere Gümnaasium - Määri küla 73:52 Rakvere Spordihall
EMV B I 19.02 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Tartu Kalev 50:81 Räpina Ühisgümnaasiumi võimla
EMV A I

19.02 15:30

BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Tartu Ülikool III 58:91 Rahu Hall
EMV B I 19.02 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Salva/Tartu Ülikool III 66:51 Räpina Ühisgümnaasiumi võimla
EMV D 19.02 13:15 BC Tarvas/Rakvere SK I – Valga Korvpallikool II 114:8 Rakvere Spordihall
EMV D 19.02 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – SK Känguru 108:16 Rakvere Spordihall
EMV B I 19.02 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Räpina Spordikool 84:72 Räpina Ühisgümnaasiumi võimla
EMV A I 19.02 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Tartu Ülikool IV 73:79 Rahu Hall
EMV D 18.02 14:15 BC Tarvas/Rakvere SK I – Puiga APS 106:33 Rakvere Spordihall
EMV D 18.02 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - Valga Korvpallikool I 118:12 Rakvere Spordihall
LVL 16.02 19:15 Rakvere Günnaasium – Väike-Maarja Päästekool 55:99 Väike-Maarja Spordihoone
EMV B I 11.01 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Räpina Spordikool 82:71 Rahu Hall
EMV B I 11.02 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Tartu Ülikool III 80:65 Rahu Hall
EMV B I 11.02 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Tartu Kalev 59:62 Rahu Hall
LVL 10.02 20:00 Rakvere Gümnaasium – SK Rakke 85:62 Rakke Spordihoone
LVL 04.02 14:00 Rakvere Gümnaasium – SK Aaspere 72:76 Haljala Spordihoone
EMV A I 02.02 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Parksepa SK/Võru 89:75 Parksepa Keskkool
jaanuar
EMV D 29.01 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – sPORTKUNDA/Kunda Nordic 105:32 Kunda Spordikompleks
LVL 29.01 18:00 Rakvere Gümnaasium – Ferrel 80:56 Sõmeru Põhikooli võimla
EMV D 29.01 13:45 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Tarvas/Rakvere SK II 107:27 Kunda Spordikompleks
EMV D 29.01 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK I - Paide KK Seitse 102:18 Kunda Spordikompleks
EMV C2 21.01 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Paulus 53:63 Rapla Spordihoone
EMV A 21.01 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Salva/Tartu Ülikool IV 60:82 TÜ Spordihoone
EMV A 21.01 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Salva/Tartu Ülikool III 62:77 TÜ Spordihoone
EMV C2 21.01 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Rapla KK 37:54 Rapla Spordihoone
EMV B 21.01 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK II - Sillamäe Kalev 65:26 Kunda Spordihoone
EMV B 21.01 10:40 BC Tarvas/Rakvere SK II – KK Hito/Jõhvi SK III 46:55 Kunda Spordihoone
LVL 19.01 18:30 Rakvere Gümnaasium – Simuna Artiston 67:83 Simuna Spordihoone
EMV D 15.01 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I  – Rapla KK 56:67 Sadolini Spordihoone
EMV D 14.01 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – Märjamaa SK 66:47 Sadolini Spordihoone
EMV D 14.01 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – Keila KK 62:52 Sadolini Spordihoone
LVL 11.01 17:30 Rakvere Gümnaasium – ETR Builder/KÜG 66:60 Rakvere Spordihall
TM D 08.01 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Helsinki NMKY 83:64 Sõmeru Põhikooli võimla
detsember
TM B 29.12 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Turun NMKY 77:64 Rakvere Spordihall
TM C2 28.12 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Moskva Trudnõi Reserv 74:44 Vinni Spordihoone
TM B 28.12 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg CSS 54:87 Vinni Spordihoone
TM C2 23.12 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Moskva Trudnõi Reserv 62:47 Vinni Spordihoone
LVL 20.10 20:00 Rakvere Gümnaasium – Rakvere Ametikool 72:74 Rahu Hall
EMV A I 19.12 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – BC Tarvas/Rakvere SK III 64:68 Rakvere Spordihall
EMV B 17.12 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – sPORTKUNDA/Kunda Nordic 85:55 Simuna Spordihoone

LVL

11.12 17:30 Rakvere Gümnaasium – Hulja 58:76 Kadrina Spordihoone
EMV C2 11.12 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Tartu Ülikool II 74:45 Rakvere Spordihall
EMV C2 11.12 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Erkmaa KK 75:78 Rakvere Spordihall
EMV C2 11.12 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Tartu Ülikool I 48:60 Rakvere Spordihall
EMV A I 10.12 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Parksepa SK/Võru 67:77 Rahu Hall
EMV A I 10.12 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK II –  Väike-Maarja/rSKPORTKUNDA/Kunda Nordic 69:80 Rahu Hall
EMV A 05.12 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Kalev/Cramo 89:71 Rahu Hall
LVL 04.12 16:30 Rakvere Gümnaasium – Väike-Maarja Päästekool 65:100 Rakvere Spordihall
EMV B I 04.12 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – sPORTKUNDA/Kunda Nordic 93:64 Rahu Hall
EMV D 04.12 13:45 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Tartu Ülikool 63:58 Jõhvi Spordihall
EMV D 04.12 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Hito/Jõhvi 01` 121:14 Jõhvi Spordihall
EMV B I 04.12 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Virumaa PK 61:68 Rahu Hall
EMV D 03.12 16:15 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Hito/Jõhvi 00` 90:28 Jõhvi Spordihall
EMV D 03.12 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Erkmaa KK 79:47 Jõhvi Spordihall
november
TM D 30.10 15:15 BC Tarvas/Rakvere SK 00`- BC Tarvas/Rakvere SK 01` 122:49 Rahu Hall
LVKV 29.11 17:00 Rakvere Gümnaasium – Hulja 87:80 Rakvere Spordihall
LVL 26.11 19:00 Rakvere Gümnaasium – Määri küla 91:59 Simuna Põhikooli võimla
LVL 20.11 16:30 Rakvere Gümnaasium – SK Rakke 127:47 Rakvere Spordihall
TM B 19.11 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK B – Kotka 98` 81:49 Rakvere Spordihall
LVKV 19.11 15:30 Rakvere Gümnaasium – Hulja 66:74 Kadrina Spordihoone
EMV D 13.11 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – KK Paulus I 61:51 Paide Ühisgümnaasium
EMV A I 13.11 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK II - Sillamäe Kalev 79:23 Rahu Hall
EMV B I 12.11 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Sillamäe Kalev 84:27 Kunda Spordikompleks
EMV D 12.11 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – KK Pärnu 103:6 Paide Ühisgümnaasium
EMV A I 12.11 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – KK Hito/Jõhvi SK II 95:66 Rahu Hall
EMV B I 12.11 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – SK Energia Narva 64:65 Kunda Spordikompleks
EMV D 12.11 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – KK Paulus II 101:12 Paide Ühisgümnaasium
LVL 09.11 17:30 Rakvere Gümnaasium – SK Aaspere 76:55 Rakvere Spordihall
Turniir C2 06.11 10:15 BC Tarvas/Rakvere SK – St Peterburg NAB 99` 32:49 Sankt Peterburg
Turniir C2 05.11 16:45 BC Tarvas/Rakvere SK – Keila KK 74:16 Sankt Peterburg
TM A 05.11 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – St Peterburg CSS 94:87 Sankt Peterburg
TM A 05.11 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – St Peterburg Admiraliteiskaja 85:65 Sankt Peterburg
Turniir C2 05.11 10:15 BC Tarvas/Rakvere SK – St Peterburg NAB 00` 32:46 Sankt Peterburg
Turniir C2 04:11 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Trinta 35:52 Sankt Peterburg
Turniir C2 04.11 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Zvenigorod 45:31 Sankt-Peterburg
TM A 04.11 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK – St Peterburg Admiraliteiskaja 80:51 Sankt Peterburg
LVL 01.11 18:30 Rakvere Gümnaasium – Ferrel 88:73 Rahu Hall
oktoober
EMV C2 29.10 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Kuldre Kool 88:27 Kuldre Kool
EMV C2 29.10 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Viljandi SK 113:34 Viljandi Spordihoone
EMV C2 26.10 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Hito/Jõhvi 122:25 Jõhvi Spordihoone
EMV A 18.10 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Väike-Maarja KK/sPORTKUNDA/Kunda Nordic 88:70 Väike-Maarja Spordihoone
EMV C2 16:10 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK – sPORTKUNDA/Kunda Nordic 61:36 Rahu Hall
EMV C2 16:10 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Virumaa PK 60:66 Rahu Hall
EMV A 15.10 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – BC Tarvas/Rakvere SK III 94:53 Rahu Hall
EMV B I 09.10 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Hito III 64:81 Jõhvi SPordihall
EMV B I 09.10 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Hito II 52:83 Jõhvi Spordihall
EKV A 08.10 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Hito 67:81 Jõhvi Spordihall
TM A 04.10 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Salva/Tartu Ülikool 73:65 Ülenurme Spordihoone
Turniir 00 02.10 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK - Rapla KK 63:60 Rapla Sadolini Spordihoone
Turniir 00 02.10 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Kalev 42:64 Rapla Sadolini Spordihoone
Turniir 00 01.10 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/TÜ 30:57 Rapla Sadolini Spordihoone
Turniir 00 01.10 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Märjamaa SK 76:42 Rapla Sadolini Spordihoone
september
Turniir 00 25.09 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg NAB 57:59 Rakvere Sporidhall
Turniir 00 25.09 11:15 BC Tarvas/Rakvere SK II – Wartti Basket 41:58 Rakvere Spordihall
Turniir 00 24.09 16:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – Reaalkool SK 73:66 Rahu Hall
Turniir 00 24.09 15:15 BC Tarvas/Rakvere SK I – St Petersburg NAB 18:68 Rakvere Spordihall
Turniir 00 24.09 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK I - Salva/TÜ 69:47 Rakvere Spordihall
Turniir 00 24.09 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Rapla KK 54:55 Rakvere Spordihall
Turniir 00 24.09 10:15 BC Tarvas/Rakvere SK I – Wartti Basket 56:55 Rakvere Spordihall
Turniir 00 23.09 16:45 BC Tarvas/Rakvere SK I – BC Rim 65:47 Rakvere Spordihall
Turniir 00 23.09 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Erkmaa KK 47:57 Rakvere Spordihall
Turniir 00 23.09 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Keila KK 71:37 Rakvere Spordihall